To właśnie muzyka: Piotr Rogucki!

W Radiu Złote Przeboje w programie "To właśnie muzyka", gościem Kuby Mędrzyckiego był wokalista Piotr Rogucki z zespołu Coma! Posłuchajcie całej rozmowy!

Piotr Rogucki gościł w studiu Radia Złote Przeboje z okazji wydania nowej solowej płyty "J.P. Śliwa" . Jest to album składający się z trzech artystycznych komponentów: płyty z utworami, tekstu dramatycznego i grafik uzupełniających przekaz i wymowę wydawnictwa.

"Wydawnictwo to jest książka z tekstem dramatycznym do którego dołączona jest płyta z dziesięcioma piosenkami, tekst dramatyczny opiewa pewną sytuację, która się dzieje na przestrzeni jednego dnia, w mieszkaniu Śliwy na emigracji, bo główny bohater jest emigrantem polskim, pracującym na emigracji jako hydraulik, a w Polsce skończył kulturoznawstwo, teatrologię...prawię skończył...nic mu się w życiu niestety nie udało."

Płytę "J.P. Śliwa" promuje singiel "Dobrze" . Teledysk został zrealizowany według pomysłu duetu reżyserskiego Zosi Zija i Jacka Pióro .

 

"J.P. Śliwa" to album, w którym muzyka znajduje swoje rozwinięcie w tekście dramatycznym załączonym do płyty, a piosenki wymykają się schematom radiowym.

Posłuchajcie całej rozmowy!

W pierwszej części wywiadu Piotr Rogucki opowiada m.in. o nowej płycie "J.P. Śliwa". Skąd wzięła się nazwa albumu? Posłuchajcie!

Piotr Rogucki nie jest tylko wokalistą! W drugiej części rozmowy opowiada o tym jak dostał się do szkoły teatralnej i jak został aktorem! Posłuchajcie!

W ostatniej części rozmowy Kuba Mędrzycki pyta swojego gościa, o kobiecy głos pojawiający się na płycie. Kim jest Klaudia Wieczorek? Posłuchajcie!

Program "To właśnie muzyka" codziennie po 18:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!