To właśnie muzyka: Magda Wójcik z zespołu Goya!

W Radiu Złote Przeboje w programie "To właśnie muzyka", gościem Tomka Brhela była Magda Wójcik z zespołu Goya! Posłuchajcie całej rozmowy!

Z okazji premiery nowej płyty "Widoki" w studiu Radia Złote Przeboje gościliśmy wokalistkę z zespołu Goya - Magdę Wójcik . Album promuje singiel "Najlepsze czeka nas" .

 

Album "Widoki" prezentuje przeróżne odsłony kobiecych przemyśleń dotyczących relacji damsko - męskich. Utwory, które znajdują się na albumie są melodyjnymi kompozycjami, które w połączeniu z głosem Magdy Wójcik stanowią idealną całość najważniejszych elementów twórczości zespołu.

Nowa płyta zespołu Goya jest pełna klasycznych instrumentów połączonych z nowoczesnymi brzmieniami instrumentów klawiszowych i perkusji.

Okładka albumu przedstawia wokalistkę  nad wodą, zrelaksowaną, rozmarzoną. Jak twierdzi wokalistka:

"Nie było to tak przyjemnie jak wygląda, było bardzo zimno, byliśmy tuż po wschodzie słońca, woda była zimna i musiałam do niej wejść, no ale efekt końcowy to wszystko zrekompensował. Myślę, że ta okładka oddaje charakter płyty i o to nam chodziło, żeby było delikatnie, zmysłowo, trochę niedopowiedziane, bo tak naprawdę nie wiadomo dlaczego to krzesło stoi w wodzie i dlaczego ja tam jestem".

Posłuchajcie całej rozmowy!

W pierwszej części rozmowy wokalistka zespołu Goya, opowiada o nowym singlu "Najlepsze czeka nas", który promuje album "Widoki". Posłuchajcie!

Czy Magda Wójcik zabiega o popularność? Czy zespól Goya planuje jakieś atrakcje z okazji 20-lecia zespołu?! Na te i inne pytania odpowiada wokalista w drugiej części wywiadu. Posłuchajcie!

W ostatniej części rozmowy wokalistka opowiada dlaczego wydała płytę solową, pod własnym nazwiskiem. Czym było to spowodowane? Posłuchajcie!

Program "To właśnie muzyka" codziennie po 18:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!