To właśnie muzyka: Justyna Steczkowska!

W ostatnim odcinku programu "To właśnie muzyka", gościem Kuby Mędrzyckiego była Justyna Steczkowska. Posłuchajcie całej rozmowy!

W studiu Radia Złote Przeboje zagościła Justyna Steczkowska z okazji premiery nowej płyty "I na co mi to było" . Singlem promującym album jest piosenka "Kto wciska mi kit" , którą artystka nagrała wspólnie z serbskim trębaczem Bobanem Markovicem.

Jak mówi o płycie sama artystka: "To jest cygańsko - bałkańska muzyka zresztą świetna, na prawdę, przede wszytskim świetna koncertowo. Ja sama bym takiej płyty nie słuchała na co dzień, bo preferuje po prostu inną muzykę. Natomiast byłam kilka razy na koncertach tego typu muzyki i na festiwalu w Buczy i to był taki szał, taka energia, że ja nie będąc fanem muzyki tego typu...lubie taką muzykę, ale nie jestem zagorzałym fanem, po prostu dałam się porwać tym emocjom, tańczyłam jak oszalała, sama siebie nie mogłam poznać...mówie co się ze mną dzieje. A ta muzyka ma taką energie, pierwotną, silną, te trąby głośne, ten fantastyczny rytm...i takie są właśnie nasze koncerty, więc gram je z wielką przyjemnością, publiczność doskonale się bawi a my razem z nią, więc to jest absolutnie coś takiego czego potrzebowałam w tym momencie życia i to marzenie się moje spełniło."
 

Posłuchajcie całej rozmowy!

W pierwszej części wywiadu Justyna Steczkowska opowiada o swojej nowej płycie oraz o tym, jak wspomina swój udział w programie "Szansa na sukces"! Posłuchajcie!

Kim jest Boban Markovic i gdzie będzie można udać się w najbliższym czasie na koncert Justyny Steczkowskiej? Posłuchajcie!

W ostatniej części wywiadu artystka zdradza nam czy któreś z jej dzieci interesuje się w jakiś sposób muzyką. Posłuchajcie!

To właśnie muzykaTo właśnie muzyka To właśnie muzyka Program "To właśnie muzyka" codziennie po 18:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!