To właśnie muzyka: Ewa Farna!

W ostatnim odcinku "To właśnie muzyka", gościem Tomka Brhela, była wokalistka Ewa Farna! Posłuchajcie całej rozmowy!

W studiu Radia Złote Przeboje gościła Ewa Farna , młoda wokalistka, autorka tekstów oraz kompozytorka. Jako 11-letnia dziewczynka odniosła swój pierwszy sukces wygrywając konkurs piosenki na czeskich Morawach.

Teraz wydała nową płytę "Winna" , gdzie zostały przerobione największe przeboje wokalistki na lekko jazzujące wersje.

"Tych utworów już troszeczke było, a chciałabym ludziom pokazać, że te utwory mają taką moc w sobie, albo są na tyle dobre powiedzmy według mnie, że zniosą też inną aranżacje. Myśle, że utwór, który jest naprawdę fajny brzmi dobrze jak w oprawie takiej totalnie popowej i produkcji światowej, ale też tylko z fortepianem na przykład. Myśle, że tam się pokazuje czy ten utwór uniesie taką aranżację, bo nie każdy da się tak przerobić, Ja chciałam te swoje utwory sprawdzić i ubrałam je w te inne płaszcze i tak mi się spodobało, że postanowiłam je nagrać. Chciałam pokazać ludziom, zwłaszcza młodym ludziom, że istnieją też inne remiksy, niż takie, które mogą być w klubie ciągle z tą samą stopą, z ciężkim drinkiem, z bawieniem się do rana i z takim powiem szczeże wymywaniem mózgu..." - Ewa Farna
 

Posłuchajcie całego wywiadu!

W pierwszej części wywiadu Ewa Farna opowiada o swojej nowej płycie "Winna" oraz zdradza nam o jakich duetach marzy. Posłuchajcie!

Za co nie lubi, a za co się lubi wokalistka? I w jakim języku śpiewa się Ewie lepiej, w polskim czy czeskim? Posłuchajcie drugiej części rozmowy!

W ostatniej części wywiadu Tomek Brhel pyta Ewe Farne jak radziła sobie z tym, jak dwa lata temu kiedy przeforsowała swój głos, lekarz kazał jej milczeć przez tydzień! Posłuchajcie!

Program "To właśnie muzyka" codziennie po 18:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!