To właśnie muzyka: Urszula!

W ostatnim odcinku programu "To właśnie muzyka" w Radiu Złote Przeboje, gościem Kuby Mędrzyckiego, była Urszula! Posłuchajcie całej rozmowy!

W studiu Radia Złote Przeboje mieliśy przyjemność gościć legendę polskiej piosenki Urszulę . Artystka przyszła ze swoją nową płytą "Biała droga live".

Album zawiera dwie płyty CD i DVD, czyli zapis koncertu, który odbył się w tym roku podczas festiwalu Woodstock w Akademii Sztuk Przepięknych . Urszula na koncercie zaśpiewała specjalnie dla woodstockowej publiczności piosenki z albumu "Biała droga" .

Nowy album swoją premiere będzie miał 20 listopada.

 

Jednym z największych przebojów Urszuli jest piosenka "Dmuchawce latawce wiatr" , do której tekst napisał Marek Dutkiewicz .

"Piękna piosenka, do tej pory gramy ją jakby tak na okrase koncertu, na samym końcu, często jako bis no i zawsze jest przyjmowana bardzo ciepło." - Urszula
 

Posłuchajcie całej rozmowy!

W pierwszej części wywiadu Urszula opowiada o swojej nowej płycie "Biała droga live" oraz wspomina o płycie "Biała droga". Kto i gdzie jako pierwszy słyszał utwory z tej płyty? Posłuchajcie!

Gdzie najczęściej i najchętniej spędza święta wokalistka? Jakie plany ma na ten rok? Posłuchajcie!

Czy to prawda, że Urszula nie uważa kobiet za dobrych kierowców? Posłuchajcie!

Więcej o nowej płycie Urszuli "Biała droga live" możecie przeczytać TUTAJ

Program "To właśnie muzyka"codziennie po 18:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!