To właśnie muzyka: Michał Szpak!

W Radiu Złote Przeboje w programie "To właśnie muzyka", gościem Tomka Brhela, był wokalista Michał Szpak! Posłuchajcie całego wywiadu!

W studiu Radia Złote Przeboje gościł młody wokalista pop - rockowy Michał Szpak . Karierę zaczął zdobywając drugie miejsce w talent show X-Factor .

Pierwszym singlem Michała Szpaka był utwór "Real Hero".

 

Prawie PO trzech latach przerwy Michał Szpak wraca z nową płytą "Byle być sobą" , która miała premierę 13 listopada 2015 roku. Album jest odzwierciedleniem dotychczasowych doświadczeń wokalisty oraz jego zainteresowań klimatem lat 80 - tych i 90 - tych.

Płyta zawiera dwanaście utworów, w których znajdziemy zróżnicowane instrumenty i nowoczesną stylistykę. Singlem zapowiadającym płytę była piosenka "Real hero". Natomiast drugim singlem promującym album jest utwór "Byle być sobą".

 

Posłuchajcie całej rozmowy!

W pierwszej części wywiadu Michał Szpak opowiada o tym jak zaczęła się jego kariera oraz o tym czy czyta komentarze na swój temat. Posłuchajcie!

Za co lubi się Michał Szpak, a czego w sobie nie lubi? Posłuchajcie drugiej części rozmowy!

W ostatniej części wywiadu Tomek Brhel pyta wokalistę, czy z śpiewania można wyżyć. Posłuchajcie jakich prac podejmował się Michał Szpak!

Program "To właśnie muzyka" codziennie po 18:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!