To właśnie muzyka: Dawid Podsiadło!

W Radiu Złote Przeboje w programie "To właśnie muzyka", gościem Tomka Brhela, był Dawid Podsiadło z nowym albumem "Annoyance and Disappointment"! Posłuchajcie całej rozmowy!

W studiu Radia Złote Przeboje , gościł Dawid Podsiadło z nową płytą "Annoyance and Disappointment" , która swoja premierę miała 6 listopada. Pierwszy singiel z tego wydawnictwa to piosenka "W dobrą stronę" .

 

Niespełna trzy lata temu, kiedy Dawid Podsiadło szykował się do wydania debiutanckiej płyty, był dobrze zapowiadającym się zwycięzcą telewizyjnego talent show. Teraz prezentuje swój drugi solowy album i jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki popularnej. Wokalista, wielbiony przez fanów, ceniony przez krytyków, to prawdziwy fenomen, niezmiennie skromny, twardo stąpający po ziemi facet i nadzwyczajnie utalentowany artysta.

Album "Annoyance and Disappointment" z jednej strony wyraźnie nawiązuje do debiutu - to wciąż szlachetny pop z alternatywnym drugim dnem, ale z drugiej strony ukazuje inne oblicze młodego wokalisty.

Na płycie jest dużo więcej energii i życia, niż nostalgii i sentymentu. Warto też wspomnieć o pięknej oprawie graficznej wydawnictwa, w tym ilustracjach autorstwa Magdaleny Gawrońskiej , towarzyszących każdemu utworowi, a także o okładce, czyli fragmencie obrazu "Dawid och Saul" Juliusa Kronberga , który powstał 130 lat temu.

'Annoyance and Disappointment'"Annoyance and Disappointment" "Annoyance and Disappointment"

"Annoyance and Disappointment" choć tytuł albumu oznacza rozdrażnienie i rozczarowanie, fanów czekają zachwyt i satysfakcja.

Posłuchajcie całej rozmowy!

W pierwszej części wywiadu Dawid Podsiadło opowiada o swoim nowym albumie "Annoyance and Disappointment". Posłuchajcie!

Skąd pomysł na taki tytuł nowego albumu? I czego można się spodziewać po nowej płycie wokalisty? Posłuchajcie!

Jak Dawid Podsiadło wspomina wspólne śpiewanie z Katie Melua? Posłuchajcie!

Program "To właśnie muzyka" codziennie po 18:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!