To właśnie muzyka: Kate Ryan

Znana z tanecznych przebojów Kate Ryan, wraca na Polski rynek z coverami największych przebojów lat 80-tych! Posłuchajcie rozmowy z odmienioną autorką takich przebojów jak "Voyage Voyage" czy "Ella Ella"!

Wokalistka przyleciała do Polski, aby zaprezentować Polskim fanom nowy singiel. Piosenka "Wonderful life" to cover znanego przeboju z lat 80-tych, autorstwa Blacka. Czy singiel Kate Ryan dorównuje oryginałowi?! Posłuchajcie sami:

 

Posłuchajcie rozmowy Jerzego Elvisa Telesińskiego, w programie "To właśnie muzyka":

Jerzy Elvis Telesiński: Trudno jest zrobić cover klasyka lat 80-tych, aby był świeży i brzmiał nowocześnie, ale bez przesady, a Twój cover piosenki "Wonderful life" Blacka jest naprawdę świetny!

Kate Ryan: to naprawdę wielki komplement, bo normalnie ludzie lubią mój cover, ale usłyszeć że jest lepszy od oryginał to coś naprawdę wyjątkowego, dziękuję

J.E.T.: Kiedy możemy spodziewać się Twojego nowego albumu?

K.R.: Właśnie pracuję nad moim nowym albumem, płyta potrzebuje jeszcze trochę pracy, muszę nagrać też kilka nowych piosenek, ale na pewno pojawi się na rynku jeszcze w tym roku. Będzie to kompilacja klasyków z lat 80-tych takich jak wspomniany przez nas wcześniej "Wonderful life", covery będą utrzymane w podobnym klimacie, na pewno napiszę też kilka nowych utworów.

J.E.T.: Skąd czerpiesz inspirację?

K.R.: Jestem wielką fanką lat 80-tych, nie muszę poszukiwać tej muzyki w internecie, bo wszystkie ukochane utwory mam zawsze ze sobą w telefonie. Tak jak piosenka Blacka czy utwór "Runaway".. te piosenki są wspaniałe. Moim zdaniem to w latach 80-tych powstały najwspanialsze piosenki wszech czasów, mają niesamowity klimat.

J.E.T.: Naszym hasłem w Radiu Złote Przeboje jest "Muzyka mojego życia", co jest Twoją muzyką życia?

K.R.: Och to trudne, bo lubię wiele rodzajów muzyki. na pewno jestem wielką fanką Prince`a , w latach 80-tych był w stanie stworzyć mnóstwo przebojów i ciągle mu się to udaje! Jest wielkim, kompleksowym artystą.

J.E.T.: Przez ostatnich kilka lat nie nagrywałaś nowego materiału, teraz wracasz w nowym stylu.

K.R.: Trochę czasu zajęło mi stworzenie nowego materiału. Myślę, że potrzebowałam czasu, aby zastanowić się co zamierzam zrobić, kim jestem jako artystka. Nie chciałam już tworzyć tych tanecznych hitów sprzed kilku lat, choć bardzo je lubię. W nowych materiałach czuć dojrzałość i styl, który bardzo mi się podoba. Podoba mi się ta zmiana, dostaję też wiele sygnałów, że to jest TO!

Program "To właśnie muzyka" codziennie po 18:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!