Polska kandydatka do Eurowizji w Radiu Złote Przeboje!

Kasia Moś 18 lutego wygrała polskie preselekcje do Konkursu Piosenki Eurowizji w Kijowe. W programie "Cała Muzyka" opowiedziała o swoich przygotowaniach do konkursu.

Kasa Moś jest córką Marka Mosia , dyrygenta Orkiestry Aukso . Od najmłodszych lat uczęszczała do szkół muzycznych. W 2012 roku wzięła udział w trzeciej edycji programu Must Be the Music. Tylko Muzyka , w którym zajęła 3 miejsce. Znana jest też z reklam telewizyjnych dla Towarzystwa ubezpieczeń Link4. W 2016 roku wzięła udział w krajowych eliminacjach do 61. Konkursu Piosenki Eurowizji, w których zajęła 6 miejsce. Nie podała się i rok później ponownie wzięła udział w preselekcjach. 18 lutego została wybrana przez widzów na Polską reprezentantkę do Eurowizji 2017.

 

W Programie "Cała Muzyka" zdradziła co czuła gdy wygrała preselekcje. Piosenkarka opowiedziała też o swoim gościnnym występie podczas finału ukraińskich selekcji eurowizyjnych. Jak zamierza się przygotowywać do swojego występu w Kijowie? Co robi by wciąż rozwijać się muzykalnie? Posłuchacie!

W 2011 roku Kasia Moś wyjechała do Las Vegas, gdzie po występie karaoke w jednym z lokalnych klubów poznała tancerkę współpracującą z Robin Antin , która jest założycielką girlsbandu The Pussycat Dolls . Po tym jak spodobała się Robin Antin zaczęła grać w klubie Viper Room należącym do aktora Johnny'ego Deppa. Jak wspomina swój pobyt w stanach? Jakie sławne osoby poznała w USA? Czy bała się zaszufladkowania po tym jak zaśpiewała w popularnej reklamie? Posłuchajcie rozmowy Kuby Mędrzyckiego:

Muzyka Kasi Moś towarzyszyła od urodzenia. Dzięki temu, że jej tata grał w kwartecie śląskim od najmłodszych lat wraz z bratem jeździła na festiwale muzyczne. Piosenkarka zdradziła Kubie Mędrzyckiemu jakich zespołów słuchała w dzieciństwie. Jak spędza wolny czas? Czy lubi śpiewać przy ognisku?

Program "Cała Muzyka" codziennie od 18:00 do 22:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!