Córka Czesława Niemena w Radiu Złote Przeboje!

Natalia Niemen w programie "Cała Muzyka" opowiedziała o swojej najnowszej płycie "Niemen mniej Znany", na której znalazły się mniej znane utwory jej taty, Czesława Niemena. Posłuchajcie całej rozmowy Kuby Mędrzyckiego już teraz.

Natalia Niemen jest córką jednego z najwybitniejszych twórców muzyki w Polsce, Czesława Niemena . W swojej najnowszej płycie "Niemen mniej znany" przybliża mniej znane utwory swojego taty. W programie opowiedziała dlaczego zdecydowała się na nagranie albumu oraz czym sugerowała się wyborem poszczególnych utworów. Posłuchajcie rozmowy!

Natalia Niemen w Radiu Złote Przeboje przybliża wizerunek Czesława Niemena jako zwykłego człowieka, a nie tylko muzyka.

- Przekorny, serdeczny, umiejący się pośmiać ale czasem bardzo poważny i bardzo się zasmucający, wielokolorowa postać jako ojciec, jako człowiek i jako twórca - powiedział Natalia Niemen o swoim ojcu.

Piosenkarka wyznała w programie jaki jej tata był na co dzień. Czy pomagał w domu? Jakie miał hobby poza muzyką? Kiedy zdała sobie sprawę, że jej ojciec jest znany? Opowiedziała też o swoich pierwszych krokach na muzycznej scenie. Z jakimi problemami zmagała się podczas nagrywania płyty "Na opak"? Co Czesław Niemen sądził o twórczości córki?

- Już postawiłaś jeden krok, musisz wypić piwo, którego naważyłaś - przywołuje słowa ojca Natalia Niemen - Tata tak naprawdę kibicował mi, nie był ojcem, który tupną nogą, zdenerwował się - mówi piosenkarka.
 

Natalia Niemen opowiedziała też o tym jak poznała Natalię Kukulską i dołączyła do jej chórków. Artystka zdradziła też dlaczego Czesław Niemen nie lubił swoich najbardziej znanych hitów takich jak "Sen o Warszawie" czy "Pod papugami". Posłuchajcie całej rozmowy!

Program "Cała Muzyka" codziennie od 18:00 do 22:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!