Rogalska od kuchni: Kayah!

W ostanim odcinku programu "Rogalska od kuchni", gościem Marzeny Rogalskiej była Kayah! Posłuchajcie całej rozmowy!

Płyta "Kamień" jest pierwszą autorską płytą artystki. Na rynku muzycznym zadebiutowała w listopadzie 1995 roku. Krążek zawiera znane utwory takie jak "Fleciki" , "Nawet deszcz" , "Santana" , "Jestem kamieniem" , czy "Jak liść" , który był pierwszym singlem promującym płytę.

 

W 1995 roku, Kayah dzięki tej płycie otrzymała pierwszą statuetkę Fryderyka dla Najlepszej Wokalistki Roku. Od tego momentu zaczęła się jej wielka kariera.

Z okazji 20 - tej rocznicy wydania albumu "Kamień" , wokalistka szykuje niespodziankę dla swoich fanów. Na początku listopada Kayah wyrusza w trasę koncertową, podczas której odwiedzi kilkanaście miast w całej Polsce i wykona utwory z pamiętnego wydawnictwa. Na koncertach nie zabraknie również późniejszych przebojów artystki.

W pierwszej części wywiadu Kayah opowiada o płycie "Kamień", od której wszytsko się zaczeło oraz o swojej trasie koncertowej! Posłuchajcie!

W drugiej części rozmowy wokalistka opowiada o sowich ulubionych przysmakach z dzieciństwa oraz o tym czego nie potrafi ugotować! Posłuchajcie!

"Rogalska od kuchni" w każdą sobotę od 10:00 do 12:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!