"Nie jestem do przytulania i poklepywania", Cezary Żak był gościem Radia Złote Przeboje!

Cezary Żak nie lubi udzielać wywiadów. Dla Marzeny Rogalskiej zrobił wyjątek. W programie "Rogalska od kuchni" opowiedział o tym jak wyglądały początki serialu "Miodowe lata" oraz zdradził jakie nowe wyzwania stoją przed nim w tym roku. Posłuchajcie całej rozmowy już teraz!

Cezary Żak właśnie wrócił z zagranicznego tournee. Pomimo, że nie lubi udzielać wywiadów zgodził się na rozmowę z Marzeną Rogalską. W studia Radia Złotych Przebojów opowiedział o Polskich sitcomach oraz początkach "Miodowych lat":

- Dziwię się stacjom telewizyjnym, które nie sięgają po te, ja już nie mówię o Polskich, ale o sprawdzonych wzorcach zachodnich. Tam sitcomów naprawdę dobrych, które przewyższają "Miodowe lata" w jakości artystycznej jest cała masa i naprawdę dziwię się stacjom, że już ich nie produkują . Od "Miodowych lat" w Polsce nie pojawił ani jeden sitcom nagrywany na żywo.

Publiczność podczas nagrywania serialu bardzo głośno się śmiała przez co producenci musieli ją uciszać:

- Były trzy nagrania, dwa z publicznością i jeden taki próbny bez niej i nikt później się nie odważył, żeby to powtórzyć. Publiczność nasza była uciszana, żeby za głośno się nie śmiali. Śmiali się potwornie. My przy pierwszym odcinku mieliśmy duszę na ramieniu, myśleliśmy że to się nie uda, że nie będzie śmieszne.

Cezary Żak jest jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych Polskich aktorów. W programie "Rogalska od kuchni" zdradził co myśli o selfie oraz jak ludzie zachowują się gdy spotkają go na ulicy:

- Ja na szczęście mam coś takiego, że do mnie nie podchodzą ludzie, nie ściskają mnie, nie zmuszają do tego bym robił sobie z nimi selfie. Wiesz [do Marzeny Rogalskiej - red.] stwarzam chyba podświadomie dystans do własnej osoby, ale czuję też z drugiej strony szacunek do siebie jako aktora. Ludzie wiedzą jak ja się nazywam prawdopodobnie przez to, że dużo gram w teatrze [..] Czuję tą ogromną popularność, gdzie bym się nie pokazał to wszyscy wiedzą kim jestem. Natomiast nie jestem do przytulania i do poklepywania.

Marzena Rogalska i Cezary Żak w programie 'Rogalska od Kuchni'Marzena Rogalska i Cezary Żak w programie 'Rogalska od Kuchni' Picasa

Całej Rozmowy Marzeny Rogalskiej z Cezarym Żakiem posłuchajcie tutaj:

"Rogalska od kuchni" w każdą sobotę od 10:00 do 12:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!