Rogalska i Kuszewski jako Hanka i Marek Mostowiak [WIDEO]

Kacper Kuszewski był pierwszym gościem programu "Rogalska od kuchni" w tym sezonie. Zobaczcie, jak gość wraz z prowadzącą odegrali scenę pierwszego spotkania Marka i Hanki z "M jak miłość"!

Serial "M jak miłość" podbija serca Polaków już od 18 lat! Jak powiedziała Marzena Rogalska: "Ten serial otwiera drzwi do wielu miejsc"... Z pewnością takie drzwi do kariery otworzyły się przed Kacprem Kuszewskim , dla którego propozycja zagrania w serialu była przełomowym momentem. Artysta trafił na plan serialu zaledwie w wieku 24 lat - rok po ukończeniu szkoły teatralnej. Zagranie u boku Teresy Lipowskiej , Witolda Pyrkosza czy Małgorzaty Kożuchowskiej było dla niego nie lada wyzwaniem i stresem.

Marzena Rogalska postanowiła obudzić wspomnienia w aktorze i zaproponowała mu odegranie wspólnej sceny nie mówiąc Kacprowi Kuszewskiemu, skąd pochodzą przywołane kwestie.

Obejrzyjcie wideo i obejrzyjcie "fragment serialu" rozgrywający się w studiu Radia Złote Przeboje!

 

Czy Kacper Kuszewski pamiętał z jakiego serialu pochodzi ten dialog? Tego dowiecie się słuchając fragmentu audycji "Rogalska od kuchni" :

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!