Kacper Kuszewski zaśpiewał hit Maanamu! [WIDEO]

Odtwórca roli Marka Mostowiaka z "M jak miłość" pochwalił się przed nami swoim talentem wokalnym. Posłuchajcie, jak brzmi utwór "Cykady na cykladach" w jego wykonaniu!

Kacper Kuszewski występuje w nowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" i dla wielu to debiut aktora w roli piosenkarza. Nic bardziej mylnego! Artysta po raz pierwszy publicznie zaśpiewał mając. 6 lat w chórze chłopięcym na deskach Teatru Dramatycznego w Gdyni.

Muzyka towarzyszy więc Kuszewskiemu od najmłodszych lat i wcale go nie opuszcza. Mogliśmy przekonać się o tym w programie "Rogalska od kuchni" w Radiu Złote Przeboje ! Zobaczcie wideo i posłuchajcie, jak mu poszło.

 

Przy okazji aktor wspomniał, że w swoim życiu nie miał wiele do czynienia z muzyką popularną, co lekko utrudnia mu udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo".

Istnieją jednak dwa zespoły (jeden polski, a drugi zagraniczny), których znam całą dyskografię i wszystkie piosenki na pamięć. Jak się domyślacie, jednym z nich jest Maanam , a drugim Pink Floyd .

Na antenie Radia Złote Przeboje doszło również do drugiego niezwykłego wydarzenia. Kacper Kuszewski po 18 latach odegrał z Marzeną Rogalską scenę pierwszego spotkania Marka i Hanki !

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!