Gdzie kupisz bilety na koncert Michaela Buble? Sprawdź!

Już w dziś o 12:00, rusza sprzedaż biletów na jedyny w Polsce koncert Michaela Buble!

Michael Buble po raz pierwszy wystąpi w Polsce! Koncert, który odbędzie się 23 kwietnia 2012 roku w hali ERGO ARENA położonej na granicy Gdańska i Sopotu , zainauguruje również cykl występów gwiazd światowej sławy pt. "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje".

Sprzedaż biletów na koncert Michaela Bublé, rusza już w dziś (2.12 ) od godz. 12:00!

Ceny wejściówek są bardzo zróżnicowane.

Zobacz Michael Buble w Polsce!>>>

Najtańsze bilety kosztują 195 złotych i umożliwiają oglądanie koncertu z sektora naprzeciwko sceny, najbardziej od niej oddalonego. W przypadku skrajnych bocznych sektorów bilety kosztują 235 złotych. Nieco bliżej sceny koncert można będzie podziwiać za 295 złotych (naprzeciw sceny) i za 355 złotych (boczne sektory). Wejściówki na płytę ERGO ARENY kosztują 355 i 499 złotych. Najdroższe są bilety na sektor VIP, których cena wynosi 699 złotyc h. Bilet VIP obejmuje również wyjątkowy catering. W jego skład wchodzą między innymi: alkohole, przekąski oraz ciepłe posiłki.

 

Bilety na koncert Michaela Bublé można będzie nabywać za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com, ticketpro.pl lub w sieciach EMPIK, SATURN i MEDIA MARKT na terenie całego kraju.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!