Bilety na koncert Andrea Bocellego!

Niedawno informowaliśmy Was o zbliżającym się koncercie włoskiego tenora w łódzkiej Atlas Arenie. Już w czwartek 26 stycznia, w samo południe, rusza sprzedaż biletów na to wielkie wydarzenie. Nie możecie tego przegapić!

Andrea Bocelli to jeden z najwybitniejszych tenorów w dziejach światowej muzyki. Artysta 29 kwietnia wystąpi na łódzkiej scenie w towarzystwie prawie siedemdziesięcioosobowej orkiestry symfonicznej oraz sześćdziesięcioosobowego chóru.

Jego występ będzie kolejnym z cyklu występów gwiazd światowej sławy pt. "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje" .

Sprzedaż biletów na koncert Andrea Bocellego, rusza już w czwartek (26.01) od godz. 12:00!

Ceny wejściówek są bardzo zróżnicowane.

Najtańsze są bilety na trybunach. Ich ceny wahają się od 190 do 399 zł. Są to miejsca najbardziej oddalone od sceny. Miejsca na parkiecie można wykupić już za 450 zł . Za bilety naprzeciwko sceny trzeba wydać 650 - 750 zł . Istnieje również możliwość nabycia biletu VIP (w cenie 799 zł) , który oprócz dogodnego miejsca na trybunie, zapewnia dostęp do barów serwujących różne napoje i poczęstunek. Co ważne wszystkie miejsca będą siedzące i numerowane.

 

Bilety na koncert Andrea Bocellego będzie nabywać za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com lub w sieciach EMPIK, SATURN i MEDIA MARKT na terenie całego kraju.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!