Guns N` Roses zagra w Rybniku!

Legendarny zespół Guns N` Roses wystąpi w tym roku w Polsce! Koncert amerykańskiej grupy odbędzie się 11 lipca na Stadionie Miejskim w Rybniku w ramach cyklu "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje". Organizatorami koncertu są agencja Prestige MJM, miasto Rybnik oraz Radio Złote Przeboje!

Guns N'Roses to jeden z najwybitniejszych zespołów w historii światowego rocka. W zgodnej opinii fachowców w ich muzyce jest wszystko, czym dobry hard rock i heavy metal być powinien. Do tej pory zespół sprzedał ponad 100 milionów płyt. Na światowej scenie muzycznej zadebiutowali w 1985 roku. Przez lata grupa stworzyła swój charakterystyczny styl, w którym dominują przede wszystkim duety gitar elektrycznych i wysoki wokal.

Koncerty Guns N` Roses to jednak nie tylko rockowe brzmienie. W twórczości amerykańskiej grupy odnaleźć można także wiele nastrojowych ballad.

Axl Rose z Guns N'Roses na Sweden Rock Festival 2010Axl Rose z Guns N'Roses na Sweden Rock Festival 2010 AP/Claudio Bresciani

Liderem i założycielem grupy Guns `N Roses jest Axl Rose. W latach 1994-2001 Axl zawiesił niestety działalność artystyczną z powodu problemów z krtanią. W 2006 roku piosenkarz został sklasyfikowany na 11. miejscu listy 100 najlepszych wokalistów wszech czasów, z kolei w 2009 roku został sklasyfikowany na 4. miejscu listy 50 najlepszych heavymetalowych frontmanów wszech czasów. Wraz z Guns N' Roses (w wielokrotnie zmienianym składzie) wydał w 2008 roku płytę "Chinese Democracy". Praca nad płytą trwała ponad 14 lat. Najbardziej znane przeboje grupy, pochodzą jednak z początku ich kariery:

Do tej pory grupa Guns N'Roses tylko raz grała w Polsce. 15 czerwca 2006 roku Gunsi zaśpiewali na stadionie Legii w Warszawie. W te wakacje, po raz drugi rozgrzeją Polską publiczność!

"PRESTIŻOWE GWIAZDY, ZŁOTE PRZEBOJE" - POZNAJ WSZYSTKICH ARTYSTÓW CYKLU>>>

Początek sprzedaży biletów na Guns N` Roses zaplanowano na piątek, 10 lutego, na godzinę 12.00. Ceny biletów ustalone zostały na następującym poziomie: 99,199 i 250 złotych (murawa boiska), 270 złotych (trybuny), 690 złotych (VIP). Będzie je można nabywać poprzez stronę www.imprezyprestige.com, w salonach Empik, sklepach Media Markt oraz Saturn.

ZAPRASZAMY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!