Zachcianki Gunsów!

Grupa Guns N` Roses, jak przystało na gwiazdę światowego formatu, ma szereg wymagań, które muszą zostać spełnione, aby zespół w ogóle pojawił się na scenie. Nie brakuje wśród nich również tych nietypowych.

- butle z tlenem, - profesjonalna masażystka, - 18 świeżo ściętych białych i czerwonych róż w garderobie Axl Rose`a

To tylko niektóre wymagania grupy Guns N` Roses, która 11 lipca wystąpi na Stadionie Miejskim w Rybniku na koncercie z cyklu "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje". Organizatorzy będą musieli zadbać o wiele szczegółów związanych z wizytą legendarnego zespołu w naszym kraju.

- Tak czy inaczej, wszystkie wymienione kwestie w tak zwanym riderze technicznym, który otrzymuje organizator, muszą zostać spełnione. Nie ma mowy o wyjątkach czy odstępstwach. Trzeba zadbać o każdy szczegół - mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje jest organizatorem konceru Guns N` Roses w Polsce.

Jednym z najbardziej nietypowych oczekiwań amerykańskiej grupy są cztery butle z tlenem.

- Niewykluczone, że zespół zamierza dać z siebie więcej niż sto procent i będzie w związku z tym potrzebować dodatkowego wspomagania - żartuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM. - Co ciekawe, otrzymaliśmy również dokładną specyfikację tych butli. Warto powiedzieć, że każda z nich musi mieć dokładnie 80 centrymetrów wysokości, być wypełniona po brzegi i oczywiście wcześniej nieużywana - dodaje Stefański.

Na tym jednak lista wymagań zespołu się nie kończy. Axl Rose, wokalista legendarnej grupy zażyczył sobie, aby temperatura w jego garderobie wynosiła dokładnie 22 stopnie Celsjusza . Poza tym, musi znaleźć się w niej 18 czerwonych i tyle samo białych świeżo ściętych róż.

Muzycy w trakcie koncertu ulokowani będą tuż za sceną w specjalnych garderobach. Oddzielna będzie przeznaczona dla wokalisty Axl Rose`a. Poza tym, organizatorzy muszą przygotować pomieszczenia dla osób, które odpowiadają między innymi za realizację koncertu. - Warto wspomnieć, że jako organizator musimy zadbać o specjalne miejsce dla masażysty, a w zasadzie dla masażystki , ponieważ zespół jasno w tym przypadku określa płeć takiej osoby - dodaje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!