Bryan Adams kolejną gwiazdą cyklu "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje"

Już 26 lipca w Poznaniu (na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich) w cyklu koncertów "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje" wystąpi kanadyjska mega gwiazda, autor takim przebojów jak "(Everything I Do) I Do It for You" czy "All for love" - Bryan Adams!

Występ Bryana Adamsa w Poznaniu będzie piątym koncertem w ramach cyklu "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje" . Warto przypomnieć, że cykl zostanie zainaugurowany w najbliższy poniedziałek 23 kwietnia koncertem Michaela Bublé w ERGO ARENIE. 29 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie wystąpi król tenorów Andrea Bocelli. 7 lipca do Polski przyjedzie kolejny wybitny piosenkarz Elton John. Jego koncert odbędzie się również w Łodzi. Cztery dni później na Stadionie Miejskim w Rybniku zagra legendarna grupa Guns N` Roses, a cykl zamknie 26 lipca koncert Bryana Adamsa w Poznaniu.

Bryan Adams dotrzymał słowa danego swoim fanom podczas ubiegłorocznego koncertu w Rybniku i nie kazał zbyt długo czekać na kolejną wizytę w Polsce. Warto bowiem przypomnieć, że jego zeszłoroczny występ w naszym kraju odbył się aż po 11 latach przerwy.

- Adams był tak zachwycony zachowaniem polskiej publiczności, że zaraz po zejściu ze sceny poprosił o przygotowanie kolejnego koncertu w Polsce. Nam nie pozostało nic innego jak tylko spełnić prośbę artysty - mówi Mateusz Pawlicki z firmy Prestige MJM, która we współpracy z Radiem Złote Przeboje organizuje poznański koncert.

Kanadyjski artysta do tej pory sprzedał ponad 65 milionów płyt na całym świecie ! Często można usłyszeć opinie, że kto raz zachłyśnie się muzyką Adamsa, ten nigdy nie przestanie jej słuchać. Potwierdził to zresztą ubiegłoroczny bardzo udany koncert w Rybniku.

- Bryan Adams uznawany jest za jednego z największych wykonawców ostatniego ćwierćwiecza i doskonale wpisuje się w nasz cykl. To będzie doskonałe dopełnienie naszego projektu - dodaje Piotr Jaroszewski, dyrektor programowy Radia Złote Przeboje.

Bez utworów Bryana Adamsa ciężko wyobrazić sobie wiele kinowych hitów ostatnich dwudziestu lat. Singiel "Everything I do I do it for you" jest najbardziej znanym filmowym przebojem Adamsa. Ten utwór zna chyba każdy, kto choć trochę interesuje się muzyką. Piosenka wykorzystana w filmie "Robin Hood: Książę Złodziei" była w 1991 i 1992 roku numerem jeden na listach przebojów aż w 20 krajach!

Bryan Adams zaśpiewa 26 lipca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Koncert będzie częścią cyklu "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje" organizowanego przez firmę Prestige MJM oraz Radio Złote Przeboje. Odbędzie się także pod szyldem "POZnań dla Ziemi".

Sprzedaż biletów na koncert Bryana Adamsa w Poznaniu ruszy w najbliższy piątek, 20 kwietnia o godzinie 12.00 . Bilety będą kosztować: 189, 299 i 699 złotych i będzie można je nabywać za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com oraz w sieci sprzedaży Ticketpro.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!