Weekend z Michaelem Buble!

Już w poniedziałek 23 kwietnia, w Ergo Arenie, granicy Gdańska i Sopotu wystąpi pierwsza gwiazda cyklu koncertów Radia Złote Przeboje - "Prestiżowe Gwiazdy. Złote Przeboje"! Dlatego w ten weekend zapraszamy Was na weekend z Michaelem Buble!

Występ artysty rozpoczyna cykl koncertów największych gwiazd światowej muzyki pt. "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje". Będzie to pierwszy występ tego urzekającego Kanadyjczyka w Polsce!

W ten weekend zapraszamy na antenę Radia Złote Przeboje gdzie o Michaelu Buble będziecie mogli dowiedzieć się dużo więcej. Fakty, ciekawostek i przede wszystkim największe przeboje wokalisty! Nie bez przyczyny jest on nazywany "Nowym Sinatrą "!

Michael Buble to młody wokalista (ur. 9 września 1975 roku w miejscowości Burnaby, zach. Kanada), który dzięki swoim pięknym ciepłym głosem zaczarował tysiące fanów nie tylko w Polsce. Talent do śpiewu odkryła u niego rodzina.

Jego światowa kariera miała swój początek w jednym z telewizyjnych programów muzycznych. Wtedy to, niepełnoletni jeszcze Michael mimo tego, że nie zdobył pierwszej nagrody, został zauważony przez Bev Delich, organizatorkę konkursu, który dostrzegł w nim olbrzymi potencjał. Później Buble wygrał udział w ogólnokrajowym konkursie, a Bev Delich została jego menadżerem.

Pod jego wodzą kolejne sukcesy jednak nie nadeszły. Tym, który wypromował Bublé okazał się David Foster . Bublé poznał go na weselu córki premiera Kanady, na którym zresztą śpiewał, jako gość specjalny. Producent takich sław jak: Michael Jackson czy Whitney Houston postanowił pomóc młodemu Kanadyjczykowi w wydaniu płyty. Ta trafiła do sklepów w 2003 roku i odniosła olbrzymi sukces. Od tego czasu trwa wielka kariera solowa Michaela Bublé.

Współpracował z wieloma gwiazdami. Jego talent cenią sobie między innymi: Stevie Wonde r oraz Nelly Furtado . Znakomicie wykonuje nie tylko swoje jazzowe utwory, ale także piosenki autorstwa innych muzyków. Nagrał wspaniałe covery piosenek takich artystów jak: Frank Sinatra, The Beatles, Ray Charles, Bee Gees czy Elvis Presley.

ZAPRASZAMY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!