Same największe przeboje na koncercie Bocellego!

Andrea Bocelli w łódzkiej Atlas Arenie wyśpiewa największe hity. Już teraz wiadomo, że 29 kwietnia w trakcie koncertu nie zabraknie największych przebojów tenora.

Do koncertu Andrea Bocellego pozostało coraz mniej czasu. Organizatorzy informowali już o wielkich przygotowaniach Włocha, które rozpoczną się 26 kwietnia. Wtedy do Polski przylecą ludzie tenora, którzy zadbają o najróżniejsze szczegóły dotyczące jego występu. Wystarczy przypomnieć, że już 27 kwietnia odbędzie się pierwsza próba z udziałem orkiestry.

Andrea Bocelli każdego roku występuje stosunkowo rzadko i dlatego każdy jego koncert jest planowany z dużą dokładnością. Perfekcja wysuwa się na pierwszy plan i nic nie jest robione na ostatnią chwilę. Podobnie będzie w przypadku jego wizyty w Polsce

- mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje jest organizatorem koncertu króla tenorów.

Od pewnego czasu trwają także ustalenia na temat programu, który zaprezentuje w trakcie koncertu Włoch. Już teraz wiadomo, że w Łodzi Bocelli zaśpiewa swoje największe hity. Nie zabraknie chyba żadnego utworu, z którego słynie Bocelli - przekonuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM. Włoch zaśpiewa między innymi takie hity jak "Ave Maria", "O Sole Mio", "Vivo per lei", "Canto Terra", "Con te Partiro" czy "Traviata".

Można więc powiedzieć, że 29 kwietnia nie zabraknie tego, z czego słynie Andrea Bocelli. Oczywiście, lista wykonanych utworów będzie znacznie dłuższa. Wystarczy bowiem przypomnieć, że ze śpiewakiem wystąpią: znana włoska sopranistka Paola Sanguinetti czy piosenkarka pop Ilaria Della Bidia.

Dodatkowo podczas koncertu Bocelliego wystąpi Akademicki Chór Politechniki Łódzkiej, której muzycy na codzień wykonują muzykę różnych epok i stylów. Koncertują w Polsce i poza granicami naszego kraju, uczestniczą w licznych festiwalach i konkursach chóralnych. Podczas koncertu w Łodzi, zaśpiewa ponad 60 osób.

Takie osiągnięcia chóru są chyba najlepszą rekomendacją. Ich lista jest tak długa, że po zapoznaniu się z nią nie mieliśmy najmniejszych wątpliwości, kto powinien wystąpić z królem tenorów w Atlas Arenie

- przekonuje Janusz Stefański

Organizatorzy przypominają, że bilety na koncert Andrea Bocellego, który odbędzie się 29 kwietnia w Atlas Arenie w Łodzi, można nabywać za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com i www.ticketpro.pl oraz w sieciach Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!