Wybierasz się na koncert Michaela Buble? Sprawdź co i jak!

Coraz mniej czasu pozostało do koncertu Michaela Bublé. Kanadyjski piosenkarz już w najbliższy poniedziałek, 23 kwietnia wystąpi w hali ERGO ARENA położonej na pograniczu Gdańska i z Sopotu. Organizatorzy pragną przekazać fanom artysty, którzy pojawią na koncercie, ważne informacje organizacyjne.

W trakcie koncertu Michaela Bublé będzie obowiązywać całkowity zakaz fotografowania i nagrywania filmów video . W związku z tym zabronione jest wnoszenie na teren imprezy profesjonalnych aparatów fotograficznych (o rozdzielczości powyżej 5 megapikseli) i kamer.

Zabronione jest również rejestrowanie koncertu za pomocą telefonów komórkowych. Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, ochrona ma prawo zwrócić uwagę i poprosić o usunięcie nagrania. Na terenie koncertu nie będzie również depozytu aparatów fotograficznych i kamer. Tego rodzaju urządzeń nie należy więc po prostu zabierać na koncert.

Wszystkie osoby, które zakupiły bilety z poziomu czwartego oraz na sektor 303 proszone są o kierowanie się do wejścia C3 w celu sprawnego (bez czekania w kolejkach) dostania się na teren imprezy.

Do korzystania z cateringu uprawnione są tylko i wyłącznie osoby, które zakupiły bilety w cenie 699 złotych (cena musi widnieć na bilecie). W tym celu powinny udać się wraz z biletem do punktu wydawania opasek, których otrzymanie jest konieczne do korzystania z usług cateringowych.   

Harmonogram koncertu Michaela Buble:

- 18.30 - otwarcie wejść - 20.00 - 20.40 - zespół supportujący Naturally 7 - 21.00 - 23.00 - koncert Michael Buble - 23.00 - 0.00 - opróżnienie obiektu

ZAPRASZAMY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!