Michael Buble w Ergo Arenie [RELACJA]

Jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tej wiosny - pierwszy w Polsce koncert Michaela Buble za nami! Zobaczcie galerię zdjęć!

Od 17:00 aż do 2:00 nadawaliśmy, specjalny koncertowy program spod Ergo Areny! Towarzysząc Wam w drodze na koncert, i będąc z Wami także po jego zakończeniu!

Wiele sobie po tym koncercie obiecywaliśmy. Że przyjedzie, że zaśpiewa i że porwie. Co bardziej odważni myśleli, że może nawet nawiąże dialog z publicznością, lub - kto wie, powie kilka słów o rzucanych mu kwiatach, maskotkach i bieliźnie.. O tym, że zejdzie między ludzi, poda im rękę i jeszcze wycałuje marzyły chyba tylko fanki o najbardziej wybujałej wyobraźni. A on... zrobił to wszystko. Plus jeszcze pokazał skarpetki z muppetami i rzucał w publiczność ręcznikiem.

ZOBACZCIE GALERIĘ >>>>

Na profilu Radia Złote Przeboje na facebooku, cały czas wspominacie te niezapomniane chwile:

Robert Wichrzycki:

Kochani, to niezwykly wieczor, noc ... i to w naszym przypadku wcale nie puste slowa, bowiem koncert MB - za ktory Wam serdecznie dziekuje - byl najpiekniejszym prezentem jaki moglem w tym szczegolnym momencie naszego zycia podarowac mojej Basieńce. Wrocilismy z zoną z koncertu do hotelu, w drodze oczwiscie sluchając tych cudownych przebojow MB w Waszym radiu. Koncert ten byl najwieksza atrakcją obchodow naszej 25 rocznicy slubu!!! Specjalnie przyjechalismy do Ergo Areny z Bielska Bialej, ale gdyby to bylo gdzies dalej to tak pieknego koncertu z takiej okazji (naszej) nie moglismy sobie odmowic.
Koncowka (ta na bis) to bylko 110% MB - takiego Go kochamy :)

Berenika Krewniak

Ten wieczór w moim sercu na zawsze! Dziękuje Waszemu radiu za ten tak Genialny pomysł zaproszenia tego Pana do naszego kraju :) Ukłony!

Marta Grajeta

Michael boski, z duzym dystansem do siebie i fajnym poczuciem humoru. No i ta jego orkiestra... Uczta dla duszy i ciała! :-)

Ewa Czajkowska

Wczorajszy wieczór w Ergoarenie:najpierw " naturally 7" to nie był tylko support - to było pierwsze wydarzenie tego wieczoru. Potem Sam MB - artysta otoczony świetnymi muzykami. Uwiódł wszystkich :-) mnie - kiedy zauważył Maluszka blisko sceny i podał słuchawki dla niego, bo "głośna muzyka może zaszkodzić"- no i jak go tu nie kochać :-) ? Warto było biec z pracy na ten koncert i warto dziś powalczyć ze zmęczeniem. Dziękuję :-)

Magdalena Zuń

Dziękuję, koncert był fantastyczny ! Michael Buble jest niezwykle charyzmatycznym człowiekiem, polska publika także nie zawiodła, atmosfera była nie do opisania. Czekamy do następnego koncertu Michaela u nas !!! :-) Mam jego autograf !!! :))))) P.S. Nie zapominajcie także o supporcie Michaela - Naturally 7 - pierwszy raz ich słyszałam, a są naprawdę profesjonalni i równie czarujący :)

No, ale przede wszystkim śpiewał... i to jak. A z nim cała Ergo Arena w Gdańsku, czyli 10 tysięcy gardeł. Okazało się, że repertuar Michaela Buble zna cała Polska. I że sam Michael to nie tylko znakomity wokalista, ale również pełen dystansu do siebie człowiek z charyzmą wielkości ratusza. W zasadzie organizatorzy mogli spokojnie żądać podwójnej stawki za bilety, bo Michael Buble nie tylko bajecznie śpiewał, ale również przygotował krótki program z gatunku stand up. No i udowodnił, że obce są mu utarte stereotypy narodowe - widząc na widowni niemowlę podał swój własny aparat publiczności, żeby strzeliła fotkę najmłodszemu z fanów. Tak, że z koncertu wszyscy wychodzili nieco zbublowani - czyli z rozmarzonymi uśmiechami na twarzach... Oby utrzymały się jak najdłużej - co najmniej do niedzielnego koncertu Andrea Boccielli w Łodzi!

Kasia Raduszkiewicz

nie da się tego słowami opisać nie ma po prostu słów które to oddadzą :) Było po prostu bosko fantastycznie itd. głos Buble jest niczym aksamit jest tak delikatny, ciepły że po prostu można odlecieć:) jak zawsze za krótki koncert ale po czymś takim człowiek czuje się jak w raju, i jak tu z taką energią teraz spokojnie zasnąć? a i jeszcze raz dziękuję Radiu Złote Przeboje za zaproszenie tak cudownego artysty i że taka muzyka ma okazje pokazać się szerszej publiczności jeszcze Raz Dzięki Wielkie :)

Gosia Śmigielska

Napiszę krótko: koncert przeszedł moje najśmielsze oczekiwania!

Przez cały koncertowy dzień, nadawaliśmy także z Sopockiego Monciaka z Cafe Ferber:

Zobacz zdjęcia TUTAJ >>>>

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!