Koncert Andrea Bocelli już dziś!

Już w niedzielę w Radiu Złote Przeboje koncert Andrea Bocelli w cyklu koncertów "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje". Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji! Weekend z muzyką artysty, będziecie mieli szansę wygrać bilety na koncert w Atlas Arenie, wysłuchać ekskluzywnego wywiadu oraz spotkać nas osobiście w Łodzi! Sprawdźcie co jeszcze!

>Wybierasz się na koncert Andrea Bocelli? Sprawdź co i jak! <

W ten weekend szykujemy się na drugi w cyklu koncertów "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje" koncert Andrea Bocelli.

W niedzielę, tuż przed koncertem w Atlas Arenie w Łodzi nadawać będziemy na żywo ze specjalnego, plenerowego studia Radia Złote Przeboje!

Szukaj nas:

12:00 - 15:00 - Manufaktura

17:00 - 00:00 - Atlas Arena

_____________________________________________________________________________

Także z tej okazji, wysłaliśmy Jarka Barwiaka , prowadzącego Listę Przebojów Radia Złote Przeboje na specjalny, ekskluzywny wywiad z artystą . Przeczytajcie i posłuchajcie wrażenia Jarka:

ZDJĘCIA Z EKSKLUZYWNEJ WIZYTY W DOMU ARTYSTY DO ZOBACZENIA TUTAJ >>>>

Może się wydawać, że ktoś, kto sprzedał 70 milionów płyt mieszka w pałacu , jest noszony w lektyce, albo jest przynajmniej choć trochę ekscentryczny, taka jedna dziesiąta Michaela Jacksona, przynajmniej. Ale nie. Andrea Bocelli mieszka w Forte dei Marmi. Przepięknej miejscowości pełnej letniskowych domków, niewielkich hoteli i willi bogaczy. Jego dom, to zaadaptowany hotel z lat pięćdziesiątych. Posesja jest na skrzyżowaniu ulic, jakich wiele. Za bramą spokój, cisza i trzy psy. Jeden radosny, drugi pilnujący i trzeci zwykły włóczykij, który nie zainteresował się naszą wizytą w ogóle.

Andrea Bocelli.Andrea Bocelli. Plotek Exclusive

Wszędzie wiszą różowe wstążki i haftowane chusteczki, to na cześć niedawno urodzonej córki Andrei. Dostajemy kawę, jak to u Włocha, pyszną i czekamy, jak to u Włocha. Po jakiejś godzinie snucia się po pięknym terenie, jest boisko, jest basen, jest kawałek trawnika w cieniu drzew, ktoś z domowników zaprasza nas na górę. Wszystko w atmosferze tak przyjacielskiej, jakbyśmy wpadli z wizytą do dawno nie widzianej dalszej rodziny, a nie gwiazdy.

Andrea Bocelli.Andrea Bocelli. Plotek Exclusive

W pokoju, w którym mamy spotkać się z Bocellim są zdjęcia spotkań Andrei ze znakomitościami tego świata, wszystkie płyty artysty stoją na półkach, a na stoliku...słodycze. Czekając na Bocellego, zjadam niemal wszystkie, wiem, wstyd. Ale były pyszne. Po kilku minutach zjawia się artysta. Jak zwykle, każdy myśli: "wydawał mi się niższy." Uśmiechnięty przystojniak siada swobodnie na krześle i uśmiecha się ujmująco, mówi, że jest gotowy.

Czy Andrea Bocelli lubi Polaków?

Czy Bocelli zaprzyjaźnił się z Polską Publicznością?!

Potem przechodzimy do dużego pokoju, w którym Andrea ćwiczy i komponuje. Przed wejściem, artysta skręca i siada przy fortepianie, na którym zaczyna płynnie grać.

Czy śpiewał już córeczce kołysankę?!

Andrea Bocelli.Andrea Bocelli. Plotek Exclusive

W pokoju potężne instrumentarium. Są zestawy perkusyjne, syntezatory, sporo elektroniki. To w tym pokoju z Andreą spotykali się najlepsi muzycy tego świata, by razem zaśpiewać. Czy śpiewa Pan przy goleniu, pytam, a Bocelli uśmiecha się szeroko:
Nie, bo muszę koncentrować się na czym innym.

A czy gdy Pan śpiewa, to sąsiedzi przychodzą posłuchać ?

Też nie, bo całe szczęście mam dźwiękoszczelne okna.
Choć wiemy, że Bocelli ma gdzieś we Włoszech naprawdę olbrzymią posiadłość, on cały czas podkreśla, że to tu, gdzie nas przyjął jest jego prawdziwy dom, w którym wychowa swoje dziecko i zaśpiewa najpiękniejsze piosenki...tym milej będzie nam go gościć w Polsce. Radio Złote Przeboje wie kogo zaprosić w gości.

Czemu śpiewacy to głównie Włosi lub Hiszpanie?!

Czy to prawda, że jako Włoch, dobrze gotuje?

______________________________________________________________________________________________

BILETY

Bilety będzie można także wygrać przez cały weekend w Radiu Złote Przeboje!

REGULAMIN

ZAPRASZAMY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!