Zachcianek Gunsów ciąg dalszy!

Już 11 lipca w Rybniku w cyklu koncertów "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje" wystąpi grupa Guns N`Roses! Sprzedano już 10 tysięcy biletów! Poznajcie szczegóły legendarnego kontraktu z managmentem artystów! Znamy nowe szczegóły!

Guns N' Roses są nie tylko najbardziej niebezpiecznym zespołem świata, ale także kapelą, która nudy nie znosi nawet w kuchni! Świadczą o tym m.in. zapiski ze słynnej już (liczącej 56 stron) listy życzeń, jaką management Axla Rose'a i jego kolegów wystosował do organizatorów koncertu, który 11 lipca odbędzie się na stadionie miejskim w Rybniku.

Prestiżowe Gwiazdy, Złote PrzebojePrestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje

W środę będzie Meksyk! Wynika z niej chociażby to, że posiłki dla całej ekipy muszą być przygotowane w oparciu o stały harmonogram: otóż każdego dnia tygodnia serwowane jest jedzenie z innej części świata. I tak w poniedziałki na stołach króluje krojone mięso, a we wtorki azjatyckie specjały. W środy ekipa spożywa dania meksykańskie, w czwartek - amerykańskie, zaś w piątek odbywa się "barbecue night". W sobotę na stołach pojawiają się różnego rodzaju pasty, natomiast w niedzielę jest czas przeznaczony na indyka.

Guns N' Roses wystąpią na rybnickim stadionie miejskim w środę. Czyli jedno już wiemy na pewno, tego dnia całą ekipę czeka meksykańska uczta. Czy ognista fiesta przeniesie się z zaplecza także na scenę? Nie jest to wykluczone. A co jeśli organizatorzy pomyliliby menu i przygotowali dania z "innego dnia"?

- Akurat takiej możliwości zdecydowanie nie bierzemy pod uwagę. Nie w przypadku tego zespołu - śmieje się Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która organizuje show Guns N' Roses w Rybniku. Wiadomo, "Gunsi" bywają dość nieobliczalni, dlatego wszystkie zachcianki muszą być spełnione, żeby koncert doszedł do skutku. Bo złonkowie grupy mają dokładnie określoną firmę produkującą ketchup, musztardę czy majonez.

Lista wymagań coraz bardziej odsłania nam kulisy, także w zakresie przestrzeni za sceną. Garderoba na przykład musi być wyposażona w łazienkę i prysznic, a światło powinno mieć regulowaną ostrość. Do tego w garderobie musi się znaleźć kanapa, cztery stoły, z czego dwa pokryte czarnym płótnem, a jeden wyłącznie do kawy . Zespół zażyczył sobie też sprzęt sportowy, trwają ustalenia, jaki konkretnie. Tymczasem do samego koncertu pozostało niespełna 2 i pół miesiąca. Im bliżej 11 lipca, tym bardziej powiększa się liczba osób, które będą chciały uczestniczyć w drugim polskim koncercie Guns N' Roses.

Liczba sprzedanych biletów zbliża się już do 10 tysięcy! Wejściówki są w cenie: 199 zł (płyta B), 250 zł (płyta A) oraz 270 zł (sektory siedzące).

SZCZEGÓŁY KONCERTU ZNAJDZIECIE TUTAJ >>>>

Powyższy materiał przygotowała Ola Szatan, dziennikarka Dziennika Zachodniego, który jest patronem medialnym lipcowego koncertu w Rybniku.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!