Co zje Axl Rose w Rybniku?

Gwiazdy światowej muzyki mają różne zachcianki. Niektóre bywają zupełnie przyziemne i nie są trudne do spełnienia. Są jednak też takie, które albo wymagają wiele wysiłku ze strony organizatora, albo są na tyle niecodzienne, że po prostu budzą zdziwienie.

Cały upieczony kurczak, filet mignon, sałatka cesarska, sałatka szpinakowa, rosół z kury, cztery cheeseburgery czy Spaghetti Pomodoro z włoskim i czosnkowym chlebem - to tylko niektóre wymagania kulinarne wokalisty Axl`a Rosa w związku z koncertem legendarnej grupy Guns N` Roses w Rybniku.

- Wszystkie szczegóły zawiera tzw. rider techniczny. To około 50 stron dokumentu, który otrzymuje organizator od managementu artysty - tłumaczy Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wraz z Radiem Złote Przeboje jest organizatorem koncertu Guns N` Roses w Polsce.

Niezwykle okazale wyglądają wymagania kulinarne amerykańskiego zespołu. Przoduje w nich zwłaszcza wokalista Axl Rose, który zażyczył sobie, żeby przygotować mu szereg potraw. Lider legendarnej grupy być może spróbuje: całego upieczonego kurczaka, filetu mignon, sałatki cesarskiej, sałatki szpinakowej, rosółu z kury, czterech cheeseburgerów czy Spaghetti Pomodoro z włoskim i czosnkowym chlebem.

Część z tych potraw musi zostać przygotowana na ciepło. Rider określa, jak powinien być wysmażony filet i jak upieczony kurczak. Poza tym, organizator musi zadbać o to, żeby w pobliżu miejsca gdzie będzie przebywać lider Guns N` Roses znajdowała się osoba, która będzie w stanie w każdej chwili przygotować jeden z ciepłych posiłków - informuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Na tym jednak wymagania kulinarne się nie kończą. Menu dla Guns N` Roses i osób z managementu musi być bardzo różnorodne. Wystarczy powiedzieć, że z zespołem podróżuje czterech wegetarian, dwóch weganów i bardzo duża liczba osób, które cenią sobie zdrowe odżywianie. Management zasugerował nawet potrawy, które danego dnia tygodnia są preferowane przez ekipę amerykańskiego zespołu, o czym już pisaliśmy:

CZYTAJ TAKŻE: ZACHCIANEK GUNSÓW CIĄG DALSZY >>>>

Prestiżowe Gwiazdy, Złote PrzebojePrestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje

Niezwykle ekscytująco zapowiadający się koncert Guns N` Roses odbędzie się 11 lipca na Stadionie Miejskim w Rybniku. Bilety można nabywać poprzez strony: www.imprezyprestige.com, www.ticketpro.pl, www.ticketportal.pl oraz w salonach Empik i sklepach Media Markt oraz Saturn na terenie całego kraju.

POLECAMY!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!