MacGyver - przemiana spryciarza

Kto za pomocą zapałki i gumy do żucia potrafił stworzyć wynalazek, który ratował go w sytuacjach bez wyjścia? Wiecie o kim mowa? Oczywiście o MacGyverze. Odtwórcą tytułowej roli był Richard Dean Anderson. Zobaczcie jak zmieniał się na przestrzeni lat - od młodego wysportowanego i przystojnego faceta do ... no właśnie, sami się przekonajcie.

Największą popularność Dean Anderson zawdzięcza roli Angusa MacGyvera , byłego agenta służb specjalnych, który jest niezwykle pomysłowym wynalazcą. Wiedza i umiejętności zdobyte podczas pracy w wojsku przydają się mu podczas potyczek z licznymi wrogami. Serial MacGyver był wyświetlany w amerykańskiej telewizji od 29 września 1985 do maja 1992.

A tu możecie zobaczyć próbkę tricków, które pojawiały się w odcinkach.

Kolejną znacząca rolą, która podtrzymała popularność Richard Dean Andersona była główna rola w serialu Gwiezdne Wrota . Wcielił się w nim w postać Jacka O'Neilla - pułkownika Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych.

Następne role nie przyniosły mu już tak dużej popularności. Ostatnio w Internecie pojawiły się zdjęcia Richarda Dean Andersona . Trzeba przyznać, mówiąc najdelikatniej, że dzisiaj nie przypomina on wysportowanego i pomysłowego MacGyvera.

Richard Dean AndersonRichard Dean Anderson Forum

ups!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!