Boysbandy - wczoraj i dziś! [cz. 1]

Pierwsza część cyklu, w którym przedstawiamy Wam popularne boysbandy. W części pierwszej sprawdzamy co słychać u... N`Sync.

W latach 90-tych byli cudownymi dziećmi showbiznesu. Grupa powstała w 1995 roku, a już 7 lat później zespół `N Sync przeszedł do historii mając na sumieniu hektolitry przelanych łez nastoletnich fanek, które leczyły złamane serca przy piosenkach Justina Timbarlaka i reszty.

W minionym roku świętowaliśmy 20-lecie powstania grupy. Jak łatwo policzyć... dziś nastoletnie fanki są dorosłymi kobietami. I to dla nich, ale też dlatego, że lubimy wspominki , przywracamy na chwilę do życia zespół `N Sync!

Na początek teledysk - ku pokrzepieniu serc o tytule "I want You back ":

A teraz najnowsze wieści z życia byłych członków zespołu!

Lance Bass w 2006 ogłosił w jednym z popularnych tabloidów, że jest gejem i od tej pory prowadzi szczęśliwie życie ze swoim partnerem. Poza tym wyczynem napisał też autobiografię i wystąpił w Tańcu z Gwiazdami.

JC Chasez zajął się produkcją muzyczną, a nawet nagrał solowy album "Schizophrenic". Przez chwilę zajmował się też modnym ostatnio zajęciem czyli był jurorem w America's Best Dance Crew.

Joey Fatone występował trochę na Broadwayu. Potem zatańczył z gwiazdami i zajął godne 2 miejsce. Jest mężem i ojcem. Czasem grywa epizody w miłych komediach romantycznych.

Chris Kirkpatrick oprócz tego, że się urodził w Pensylwanii i był członkiem `N Sync nie zrobił nic ciekawego. Nawet nie zatańczył z... gwiazdami.

Z 5 cudownych chłopców na prawdziwe łzy fanek wciąż może liczyć Justin Timbarlake . Od kiedy porzucił farbowanie swoich loków na blond , co więcej, zgolił seksownie głowę na jeża - robi zawrotną karierę współpracując z najlepszymi artystami i producentami. Z sukcesami pojawia się na ekranach kin, a prywatnie jest mężem aktorki Jessici Biel oraz ojcem Silasa Randalla.

O oto teledysk do jego pierwszego solowego singla (wyprodukowany przez Timbalanda ) - "Cry me a river " (kawałek dedykowany podobno Britney Spears , która była pierwszą dziewczyną Justina):

Grupa pojawia się czasem publicznie na imprezach muzycznych, głównie towarzysząc najmocniej świecącej gwieździe czyli Justinowi Timberlakowi, tak było na gali MTV VMA 2013:

`N Sync`N Sync `N Sync

Kiedy legendarny zespół znów zaśpiewał w pełnym składzie - publika oszalała:

 

Obejrzyjcie koniecznie galerię ! Wzruszenia gwarantowane ;)

Czy tylko My mamy takie wrażenie, czy moda lat 90' była lekko przytłaczająca (żeby nie powiedzieć...przerażająca)!?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!