Zespół PECTUS w programie "Chajzer na weekend"!

W Radiu Złote Przeboje w programie "Chajzer na weekend", gościem Zygmunta Chajzera był Zespół PECTUS! Posłuchajcie całej rozmowy!

PECTUS polski zespół rockowy, który powstał w Rzeszowie w 2005 roku. Styl, w którym tworzy zespól to rock ale też i pop. Grupa składa się z czterech braci, którzy wydali właśnie nową płyte "Kobiety" , na której znajduję się dziesięć utworów i każdy z nich to duet z inną polską wokalistką.

Na płycie znajdziemy duety z: Urszulą Dudziak , Patrycją Markowską , Kayah , Marylą Rodowicz , Moniką Kuszyńską , Ireną Santor , Grażyną Łobaszewską , Urszulą , Basią Trzetrzelewską oraz Anią Wyszkoni . W kązdej piosence śpiewa oczywiście wokalista zespołu Tomek Szczepanik , którego głos w połączeniu z głosem takich gwiazd sprawia, że otrzymujemy mieszankę pięknych dźwięków.

PECTUSPECTUS PECTUS

Posłuchajcie całej rozmowy!

Jak chłopaki z grupy PECTUS dokonali tego, że tyle polskich wokalistek zgodziło się na pracę przy płycie? Kogo było najtrudniej namówić do współpracy? I kiedy odbędzie się koncert promocyjny albumu "Kobiety"? Posłuchajcie!

"Chajzer na weekend" w każdy piątek między 10:00, a 14:00, tylko w Radiu Złote Przeboje!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!