Obejrzyj TV jak w latach 90.!

Specjalnie dla osób stęsknionych za tą kolorową dekadą, odkopaliśmy telewizor, który zapewni Wam emocje jak 20 lat temu.

Smartfony, tablety, okulary z wirtualną rzeczywistością... A gdyby tak na chwilę zapomnieć o tych wszystkich skomplikowanych rozpraszaczach uwagi i zasiąść przed starym, dobrym telewizorem ? I to nie takim grubości kromki chleba.

Oczywiście nie mamy zamiaru potępiać tutaj nowych technologii, które w wielu aspektach po prostu ułatwiają nam życie. Czasem można jednak zatęsknić za tymi niedoskonałymi reklamami proszków do prania, chwytliwą muzyką czy charakterystycznymi kreskówkami.

Warto docenić też lata 90., ponieważ zdecydowanie łatwiej było się skupić na jednej rzeczy. Oglądając "Familiadę" nie sprawdzaliśmy co chwilę czy ktoś skomentował nam zdjęcie na Facebooku, szef nie ma skrupułów i pisze do nas maile w niedzielę czy ciocia z Ameryki dzwoni do nas na Skypie.

TelewizorTelewizor kadr ze strony my90stv.com kadr ze strony my90stv.com

Na TEJ stronie internetowej czeka na Was wielu dobrze znany model telewizora. Możecie wybrać na nim treści z całego przekroju lat 90. jak teledyski, filmy, wiadomości itp. Ucieszyć Was może też szczegół - musicie włączyć sprzęt bez pilota, a głośność i programy ustawicie sobie także w starym stylu.

Dobrze jest czasem powspominać... :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!