Niemal okrągłe warzywo w "Familiadzie" to...

Spodziewajcie się wszystkiego, wszak nie od dziś wiadomo, że odpowiedzi w tym programie bywają naprawdę zaskakujące.

"Bo fantazja jest od tego, aby bawić się na całego..." - śpiewały Fasolki. Fantazję z pewnością mają uczestnicy programu, bez którego niedzielne popołudnie od 1994 roku nie istnieje dla wielu Polaków. Bawi się na całego za to rzesza internautów, która po emisji programów wrzuca do sieci najbardziej zabawne fragmenty teleturnieju.

Czy to nieeleganckie śmiać się z cudzej głupoty? Być może w pewnym stopniu tak. Ale Drodzy Państwo, któż z Was nie parsknął nawet po cichu dowiadując się, że "więcej niż jedno zwierzę to... owca"?

Tym razem macie jedyną w swoim rodzaju okazję na to, by dowiedzieć się, które warzywa są niemal okrągłe. Nawet jeśli wydaje Wam się, że już to wiedzieliście, naprawdę warto sprawdzić, co na ten temat sądzą uczestnicy "Familiady" .

 

Doskonale wiemy, że teleturniej ten jest bliski Waszym sercom. W końcu co prawda z niewielką, ale jednak przewagą głosów "Familiada" wygrała w plebiscycie na ulubiony program w porównaniu z "Randką w ciemno".

Sam Karol Strasburger, był gościem programu "Złote Przeboje na Dzień Dobry" . Prowadzący Agnieszka Kasprzyk oraz Jarek Budnik postawili przed nim wyzwanie - tym razem to on miał zostać uczestnikiem "Familiady" .

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!