Wpadka z imieniem w "Familiadzie"

Karol Strasburger kolejny raz nie musiał opowiadać żadnego suchara, by w programie zrobiło się niezręcznie. Oto najnowsza wpadka uczestników programu "Familiada"!

Co to za niedzielne popołudnie bez oglądania "Familiady" przy obiedzie z rodziną?! Wielu Polaków od 1994 właśnie tak spędza ostatnie popołudnie tygodnia.

Program niewątpliwie poszerza nasze horyzonty i pokazuje, że punkt widzenia zależy od. punktu siedzenia. Co człowiek, to inny pomysł i pogląd na dane zjawisko. Oprócz nauki "Familiada" przynosi nam przede wszystkim sporo zabawy - przecież o to chodzi w teleturniejach. Dzięki internetowi mamy okazję do tego, by wspomnienie i obecność programu w telewizyjnej ramówce towarzyszyły nam przez cały tydzień.

To właśnie popularność serwisu YouTube pozwala na rozprzestrzenianie się wpadek, które z prędkością światła docierają do internautów. Mamy dla Was tę najnowszą! Zdradzimy Wam, że pytanie dotyczy żeńskich imion, a resztę zobaczycie w poniższym filmiku.

 

Domyślamy się, że nie spodziewaliście się takiej odpowiedzi :) Ciekawy "Familiadowy" przypadek dotyczył pewnego razu kwestii warzywnej . Sprawdźcie, czym jest niemal okrągłe warzywo według uczestników niedzielnego programu!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!