Film "Bodyguard" z Whitney Houston ma już 25 lat!

Premiera filmu odbyła się 25 listopada 1992 roku. Zobaczcie scenę, która została wycięta z filmu!

Melodramat Micka Jacksona zapisał się w naszej pamięci przede wszystkim dzięki roli Whitney Houston , która zagrała sławną piosenkarkę oraz przebojom wchodzącym w skład ścieżki dźwiękowej do filmu.

W roli ochroniarza gwiazdy wystąpił Kevin Costner , który z początku wydaje się być zimnym, twardym gościem - jak na walecznego mężczyznę przystało. Stopniowo pomiędzy dwójką głównych bohaterów rodzi się jednak uczucie, a to wszystko w atmosferze zagrożenia.

Film otrzymał między innymi dwie nominacje do Oscara za najlepsze piosenki, a także... siedem nominacji do Złotych Malin ! Propozycja nakręcenia tego filmu była odrzucana 67 razy, zanim realizacja doszła skutku... Nie robi to jednak na nas negatywnego wrażenia i dalej przyznajemy się do tego, że kochamy ten film!

Specjalnie dla Was znaleźliśmy scenę, która nie pojawiła się w filmie. Co więcej, jest to scena, w której Kevin Costner pomaga Whitney Houston się rozebrać ;)

 

Z okazji rocznicy filmu, Christina Aguilera wystąpiła podczas rozdania nagród American Music Awards swój mini-koncert poświęcając pamięci Whitney Houston .

Lubicie film "Bodyguard"?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!