John Travolta wykonał swój kultowy taniec z "Grease"

Z okazji 40. rocznicy premiery filmu Grease, John Travolta odwiedził program Tonight Show Jimmy'ego Fallona i zaprezentował swój legendarny taniec.

John Travolta ostatnimi czasy jest bardzo aktywny zawodowo. Tylko w 2018 roku zagrał w aż trzech produkcjach: "Trading Paint ", "Speed kills " i "Gotti ".

Aktor ma również nie lada powód do świętowania, ponieważ 13 czerwca 2018 roku minęło 40 lat od premiery filmu "Grease" - jednego z najbardziej kultowych klasyków wszech czasów - dzięki któremu Travolta zyskał ogromną popularność.

Z okazji tej wyjątkowej rocznicy, John Travolta odwiedził program The Tonight Show Jimmy'ego Fallona i został poproszony o przypomnienie publiczności swojego legendarnego tańca i choreografii, którą sam stworzył na potrzeby filmu. Sami zobaczcie!

 

Pomimo upływających lat, Travolta na każdym kroku udowadnia, że jest w świetnej formie. Pokazał to również niedawno podczas festiwalu filmów w Cannes , gdzie zatańczył na jednej scenie z 50 Centem !

15 czerwca 2018 roku będzie miała miejsce premiera najnowszego filmu Travolty "Gotti " - kryminału , w którym gra między innymi u boku Kelly Preston i Stacy Keach'a . Aktor tym razem wcielił się rolę potężnego szefa mafii.

Lubicie wracać do filmu "Grease "?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!