John Travolta zatańczył podczas koncertu Foo Fighters

Aktor nie przestaje nas zaskakiwać! Nie tak dawno pisaliśmy o jego popisach tanecznych z 50-Centem teraz przyszła kolej na rockmanów z Foo Fighters.

Podczas jednego z ostatnich koncertów grupy Foo Fighters w Wantagh w stanie Nowy Jork, zespół wykonał wielki przebój z musicalu "Grease " "You're The One That I Want ". W tym właśnie momencie na scenę wszedł John Travolta i ponownie zaskoczył wszystkich swoimi popisami tanecznymi.

 

Nie był to pierwszy raz, kiedy aktor dołączył do zespołu Foo Fighters. Pierwsza taka sytuacja miała miejsce w kwietniu 2018 roku podczas festiwalu "Welcome to Rockville".

Miesiąc później podczas jednej z imprez towarzyszących festiwalowi filmów w Cannes , Travolta zatańczył na jednej scenie z 50-Centem !

Przypominamy, że 13 czerwca 2018 roku minęło 40 lat od premiery filmu "Grease" - jednego z najbardziej kultowych klasyków wszech czasów - dzięki któremu Travolta zyskał ogromną popularność .

Ostatni film Johna Travolty "Gotti ", w którym wcielił się w rolę potężnego szefa mafii, miał premierę 15 czerwca 2018 roku. Nie został jednak najlepiej przyjęty przez krytyków. Aktor najwyraźniej robi wszystko, aby nie dać o sobie zapomnieć.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!