Pierwszy telewizyjny występ Backstreet Boys z 1993 roku

Nikt w tamtym czasie nie spodziewał się, że kariera młodziutkiego boysbandu tak szybko nabierze tempa. Zobaczcie ich telewizyjny debiut.

Zespół Backstreet Boys został założony w 1993 roku. Wtedy też miał miejsce ich pierwszy telewizyjny występ dla stacji " 6 news", podczas którego wykonali piosenkę "Loverboy ". Prowadzący zapowiedzieli ich jako muzyczną sensację i następców zespołu New Kids On The Block.

 

Boysband mógł wyglądać zupełnie inaczej... W 1992 roku AJ McLean mieszkał w tym samym budynku co Britney Spears , Justin Timberlake i Ryan Gosling . Bardzo często grywał z Goslingiem w koszykówkę na podwórkowym boisku. Pewnego razu zapytał go, czy nie chciałby dołączyć do jego nowego zespołu Backstreet Boys. Ryan nie przyjął propozycji. Był w tym czasie zajęty występami w "Klubie Myszki Mickey".

Przypominamy, że w 2018 roku zespół świętuje swoje 25-lecie działalności artystycznej.

Niespełna 5 lat od wydania ostatniego albumu, "In a World Like This" boysband zaskoczył swoich fanów nowym, wpadającym w ucho singlem " Don't Go Breaking My Heart ", który miał premierę w maju 2018 roku. Utwór został nagrany zaraz zakończeniu rezydentury w Las Vegas "Backstreet Boys: Larger Than Life".

Którą piosenkę Backstreet Boys lubicie najbardziej? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!