Tak śpiewała 11-letnia Shakira. Zobaczcie wideo!

Mało kto wie, że jedna z największych latynoskich gwiazd w historii muzyki, podpisała swój pierwszy kontrakt płytowy w wieku 13 lat! Zobaczcie, jak sobie wtedy radziła na scenie.

Na 15-minutowym nagraniu możecie zobaczyć Shakirę śpiewającą i tańczącą podczas szkolnego przeglądu talentów. Widać, że od najmłodszych lat gwiazda miała ogromną charyzmę sceniczną i niesamowite umiejętności taneczno-wokalne.

 

Artystka ma na swoim koncie między innymi dwie nagrody Grammy, siedem nagród Latin Grammy Awards i dwanaście nagród Billboard Latin Awards. Sprzedała ponad 60 milionów albumów na całym świecie. Swoją przygodę z muzyką zaczęła bardzo wcześnie, bo już w wieku 11 lat, a jako trzynastolatka miała podpisany kontrakt z wytwórnią fonograficzną Sony Music Colombia.

 

Międzynarodową popularność przyniosły jej przeboje „Whenever, Whenever”, „Underneath Your Clothes”, „Waka Waka” czy „Hips Don't Lie”.

Shakira jest najlepiej zarabiającą kolumbijską artystką wszech czasów.

Ostatnio do sieci trafił jej nowy teledysk do piosenki „Clandestino”, którą nagrała z Malumą. Klip został nakręcony w Hiszpanii. Za jego realizację odpowiada reżyser Jaume De Laiguana.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!