Uczestniczka "Mam talent" we wzruszającym coverze "Nothing Compares 2U"

Marcin Michałowski
09.08.2018 08:13
Glennis Grace

Glennis Grace (Youtube (kadr z filmu Glennis Grace: Singer Performs 'Nothing Compares To You' By Prince - America's Got Talent 2018))

Autorem tego utworu jest Prince, jednak to Sinead O'Connor sprawiła, że stał się wielkim hitem. Posłuchajcie wykonania Glennis Grace uczestniczki amerykańskiej wersji programu "Mam talent". Ostrzegamy, przygotujcie chusteczki!

Glennis przed swoim zdradziła, że to jej jedenastoletni syn Anthony przekonał ją do wzięcia udziału w programie. Zdecydowała się zaśpiewać piosenkę Prince'a „Nothing Compares 2U”, ponieważ chciała w niej pokazać swoją oryginalność. Naszym zdaniem zrobiła to znakomicie. Owacje na stojąco jurorów i publiczności również nie pozostawiają wątpliwości. Sami zobaczcie!

 

Mel B krótko skomentowała:

Byłaś nie tylko fantastyczna. Dałaś nam całą siebie i to było wspaniałe. Dziękuje, że posłuchałaś mojej rady!

Simon Cowell dodał:

Anthony dziękuję, że pozwoliłeś Twojej mamie tutaj z nami być. Możesz być z niej dumny!


W czerwcu 2018 roku podczas pierwszych kwalifikacji Glennis zachwyciła jurorów i publiczność swoim wykonaniem „Run To You” z repertuaru Whitney Houston. Simon Cowell, który jest znany z ciętego języka, krótko wtedy skomentował jej występ:

Glennis wyglądasz świetnie, śpiewasz świetnie. Czuję się jakbym patrzył na prawdziwą gwiazdę! Jesteś wspaniałą artystką!
 

Jak oceniacie jej wykonanie? 

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!