Celine Dion nauczyła Katy Perry kilku ruchów

W miniony weekend kanadyjska gwiazda odwiedziła Katy Perry podczas jej koncertu w Melbourne. Przy okazji postanowiła nauczyć ją swojego znaku rozpoznawczego, który zawsze wykonuje na scenie.

Kto by się spodziewał, że autorka hitu „My Heart Will Go On” jest taką wielką fanką Katy Perry?

Celine Dion jest aktualnie w trakcie światowej trasy koncertowej. Podczas przerwy w występach postanowiła odwiedzić swoją koleżankę po fachu, która akurat grała w tym samym mieście.

Katy Perry udostępniła na swoim Instagramie film ze spotkania, na którym Celine uczy ją jej klasycznego uderzenia w piersi. Było to bardzo wyjątkowe spotkanie dla obu pań. Katy przygotowała swojej idolce spersonalizowaną garderobę z jej ulubionymi kwiatami i smakołykami.

Podczas koncertu Katy podziękowała Celine:

Ludzie mnie pytają. Kiedy wiedziałaś, że odniosłaś sukces? Teraz mogę odpowiedzieć na to pytanie. Wtedy kiedy na mój koncert przyszła Celine Dion. Dziękuję Ci za bycie wielką inspiracją i przykładem silnej, pięknej, kobiecej, wrażliwej, wspaniałej kobiety!

Celine również nie kryła zachwytu:

Jesteś najlepsza Katy Perry. Dziękuję Ci za fantastyczne show. Kocham Cię!

Kanadyjska pracuje aktualnie nad nowym albumem, który ma okazać się jeszcze w 2018 roku. Jego przedsmakiem był singiel "Ashes", który znalazł się na ścieżce ćwiekowej do filmu "Deadpool 2". 

Ostatni album Celine Dion "Encore un soir" ukazał się w 2016 roku. 

Którą piosenkę Celine Dion lubicie najbardziej?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!