Synowie Lennona i McCartneya wyglądają jak klony swoich ojców!

Syn Johna Lennona zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie, które bardzo szybko wywoła burzę komentarzy wśród zagorzałych fanów zespołu The Beatles.

Fani legendarnego zespołu z Liverpoolu nie dowierzają własnym oczom! Synowie Johna Lennona i Paula McCartneya, Sean Ono Lennon i James McCartney zrobili sobie selfie podczas sesji nagraniowej. Panowie znają i przyjaźnią się od dziecka. 

W internecie od razu pojawiły się spekulacje, że Lennon i McCartney pracują nad jakimś wspólnym projektem. Na pewno ucieszyłoby to fanów zespołu The Beatles.

Panowie poszli w ślady swoich ojców. Mają na swoim koncie po dwa studyjne albumy.

James współpracował z obojgiem swoich rodziców przy ich solowych albumach, wliczając „Flaming Pie” z 1997 roku Paula McCartneya oraz „Wide Prairie” z 1998 roku Lindy McCartney. W 2016 roku wydał swój drugi studyjny album "The Blackberry Train".

Sean jest jedynym synem Yoko Ono i Johna Lennona, który tragicznie zginął w 1980 roku. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 1997 roku, kiedy dołączył do japońskiego duetu Cibo Matto i Jordan Galland, z którym wydał epkę „Super Relax”. Jego ostatni album „Friendly Fire” ukazał się w 2006 roku.

Prawda, że podobni?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!