Nowe zdjęcia z planu filmu "Bohemian Rhapsody" o zespole Queen

"Bohemian Rhapsody", czyli film o wokaliście zespołu Queen wejdzie do kin w listopadzie 2018 roku. Zobaczcie nowe zdjęcia z planu.

W filmie zobaczymy historię legendarnego wokalisty zespołu Queen i ich drogę do sławy. Jak zapowiadają producenci, nie zabraknie w nim historycznego koncertu na Wembley Stadium w Londynie pod szyldem "Live Aid 1985".

W główną rolę wcielił się Rami Malek - amerykański aktor egipskiego pochodzenia. Widzom bliżej jest znany z takich produkcji jak "Mr. Robot", czy "Noc w muzeum". Oprócz niego na ekranie pojawią się też między innymi Gwilym Lee, Ben Hardy oraz Joe Mazzello.

Pod tym adresem możecie zobaczyć nowe zdjęcia z planu. 

"Bohemian Rhapsody", w reżyserii Dextrera Fletchera oraz Brayana Singera trafi do kin 2 listopada 2018 roku. Za scenariusz odpowiedzialny jest Anthony McCarten.

 

Freddie Mercury, a właściwie Farrokh Bulsara urodził się 5 września 1946 w Zanzibarze. W wieku 18 lat z powodu wojny domowej przeprowadził się z rodzicami i młodsza siostrą do zachodniego Londynu. Od najmłodszych lat interesował się światem muzyki i mody. Przed założeniem zespołu Queen, Freddie uczęszczał do Ealing Art Collage, gdzie poznał pozostałych członków zespołu Briana Maya i Rogera Taylora, którzy w tamtym czasie grali w zespole Smile. 

Mercury zmarł w wieku 24 listopada 1991 roku w swoim domu Garden Lodge w Londynie. Miał 45 lat. 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!