9-letnia Celine zachwyciła wykonaniem "My Heart Will Go On"

Dziewczynka wystąpiła podczas castingów do amerykańskiej wersji programu "Mam Talent". Wykonała wielki przebój Celine Dion. Posłuchajcie!

Dziewczynka pochodzi z rodziny, która kocha Celine Dion. Co ciekawe ma młodszą siostrę o imieniu... Dion! Czy można bardziej kochać swoją idolkę?!

Nie było zaskoczeniem, gdy 9-letnia Celine Tam zdradziła, że zaśpiewa wielki przebój z filmu „Titanic" „My Heart Will Go On".

 

Pomimo młodego wieku doskonale poradziła sobie z trudnym utworem. Publiczność doceniła to owacjami na stojąco. Jurorzy również nie kryli swojego zachwytu nad talentem Celine.

Mel B doceniła jej pewność siebie.

Celine jestem pod wielkim wrażeniem Twojej charyzmy i obycia scenicznego. Nie było po Tobie widać żadnych nerwów. Potrafisz kontrolować te najtrudniejsze dźwięki, a wiem z doświadczenia, że nie jest to łatwe zadanie! Brawo!

„My Heart Will Go On" pochodzi z wydanego w 1997 roku albumu Celine Dion „Let's Talk About Love". Piosenka była skomponowana specjalnie na potrzeby filmu „Titanic". Utwór został nagrodzony między innymi Oscarem w kategorii „Najlepsza oryginalna piosenka filmowa", statuetką Grammy oraz Złotym Globem.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!