Personel lotniska złożył hołd Freddiemu Mercury'emu

Freddie Mercury skończyłby dzisiaj 5 września 2018 roku 72 lata! Z tej okazji pracownicy lotniska Heathrow przygotowali specjalne wideo ku jego pamięci.

Nie wszyscy może wiedzą, że legendarny wokalista zespołu Queen - Freddie Mercury - zanim został sławny, pracował na lotnisku Heathrow jako bagażowy! Z okazji 72. rocznicy jego urodzin i zbliżającej się premiery filmu "Bohemian Rhapsody", obecny personel lotniska nagrał teledysk do wielkiego przeboju „I Want To Break Free”.

 

Do zadania podeszli bardzo profesjonalnie. Ich choreografię przygotował popularny na wyspach brytyjskich tancerz Lyndon Lloyd, który tworzy układy taneczne do programu rozrywkowego „Strictly Come Dancing”.

Mało tego, wszyscy pasażerowie, którzy mają na imię Freddie, Frederick albo Farrokhcan mogli dzisiaj z tej wyjątkowej okazji nadać za darmo swój bagaż w liniach British Airways!

2 listopada 2018 roku na ekrany kin trafi "Bohemian Rhapsody", w reżyserii Dextrera Fletchera oraz Brayana Singera. W filmie zobaczymy historię legendarnego wokalisty zespołu Queen i ich drogę do sławy. Jak zapowiadają producenci, nie zabraknie w nim historycznego koncertu na Wembley Stadium w Londynie pod szyldem "Live Aid 1985". W główną rolę wcielił się Remi Malek.

Freddie Mercury zmarł 24 listopada 1991 roku w swoim domu w Londynie. Miał 45 lat. Oficjalną przyczyną śmierci było grzybicze zapalenie płuc wywołane przez AIDS. 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!