Paul McCartney zaskoczył swoich fanów... w windzie!

Muzyk wraz z gospodarzem programu The Tonight Show, jak gdyby nigdy nic czytali sobie gazety i grali w ping ponga na 6. piętrze Rockefeller Plaza. Reakcje fanów były bezcenne!

Turyści zwiedzający Rockefeller Centre na pewno na długo zapamiętają ten dzień. Planowo mieli pojechać windą do studia telewizyjnego NBC, jednak Jimmy Fallon wpadł na pomysł, aby ich zaskoczyć! Wraz z Paulem McCartneyem usiedli naprzeciwko windy i czytali gazetę, grali w ping ponga, a na sam koniec zaśpiewali wspólnie wielki przebój The BeatlesDrive My Car”. Za każdym razem, gdy winda się otwierała, fani nie dowierzali własnym oczom.

 

Jedna kobieta krzyknęła.

Gdy byłam mała, zawsze myślałam, że poślubię Paula McCartneya. To chyba najbliżej, jak kiedykolwiek koło niego byłam! Jestem przeszczęśliwa!

Artystka po raz kolejny pokazał, że ma wielki dystans do siebie! Przypominamy o jego kultowym już występie w „Carpool Karaoke” Jamesa Cordena. Paul wziął prowadzącego na wycieczkę po swoim rodzinnym mieście - Liverpoolu. Była to bardzo sentymentalna podróż dla McCartneya. Zatrzymali się między innymi w domu, w którym dorastał i w którym wraz z Johnem Lennonem napisali ich kultowe utwory.

Dzisiaj 7 września 2018 roku na półki sklepowe trafił osiemnasty solowy album Paula McCartneya pod tytułem „Egypt Station”. Promują go dwa single „I Don't Know” i „Come On To Me”.

 

Już niebawem bo 3 grudnia 2018 roku McCartney po raz kolejny odwiedzi Polskę! Muzyk zawita do krakowskiej Tauron Areny ze swoją trasą "Freshen Up".

A Wy jakbyście zareagowali w takiej sytuacji? :D 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!