Margot Robbie i Rafał Zawierucha na planie filmu Quentina Tarantino [PIERWSZE ZDJĘCIA]

Na Instagramie pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu filmu "Once Upon a Time in Hollywood", w którym polski aktor wcieli się w postać Romana Polańskiego.

O tym, że Rafał Zawierucha dołączył do obsady nowego filmu Quentina Tarantino „Once Upon A Time In Hollywood”, pisały portale na całym świecie. Polski aktor zagra u boku największych sław kina takich jak Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Al Pacino, Burt Reynolds, Kurt Russell, Michael Madsen, Tim Roth, Margot Robbie, Dakota Fanning, Damian Lewis oraz Luke Perry.

8 sierpnia w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu, na których możemy zobaczyć polskiego aktora i Margot Robbie, czyli jego filmową żonę Sharon Tate.

Zdjęcia zostały podpisane:

Margot Robbie i Rafał Zawierucha zostali podpatrzeni podczas kręcenia Once Upon a Time in Hollywood w środę 5 września w Los Angeles.  Zdjęcia dają nam pierwszy zamysł, jak Zawierucha będzie wyglądał w roli Romana Polańskiego. Po przełomowym występie Sharon Tate w filmie Dolina lalek ('67) i hicie Polańskiego Dziecko Rosemary ('68) para dołączyła do grona wychwalanego pokolenia młodych aktorów i reżyserów i mięli szansę szybko stać się jednym z najpopularniejszych małżeństw w Hollywood.

Hollywoodzka produkcja „Once Upon a Time in Hollywood” opowie historię morderstw grupy Charlesa Mansona z 1969 roku, do których doszło w domu Romana Polańskiego. 

Rafał Zawierucha jest wszystkim dobrze znany z filmów „Bogowie”, „Obywatel” czy „Bóg w Krakowie”. Od kilku lat związany jest z warszawskim Teatrem Współczesnym.

Premiera filmu zaplanowana jest na 26 lipca 2019 roku.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!