"Bohemian Rhapsody" zespołu Queen wykonane przez 28 puzonistów!

Do tego wyjątkowego występu doszło podczas Międzynarodowego Festiwalu Puzonistów. Zobaczcie nagranie!

Pomysłodawcą projektu jest trębacz Christopher Bill. Udało mu się zgromadzić 27 utalentowanych rówieśników, aby wykonać jeden z najbardziej kultowych przebojów zespołu QueenBohemian Rhapsody”.

 

Chris jest związany z muzyką od dziecka. Wieku zaczął grać na pianinie, następnie w wieku 10 lat jak sam mówi „zakochał się w puzonie” i już wtedy komponował własne utwory. Aktualnie żyje ze swojej pasji, koncertuje i prowadzi kanał na Youtube, gdzie prezentuje swoje umiejętności. Jego filmy mają łącznie blisko 29 milionów wyświetleń.

Długo wyczekiwany film „Bohemian Rhapsody” w reżyserii Dextrera Fletchera oraz Brayana Singera wejdzie na ekrany kin 2 listopada 2018 roku. Będzie przedstawiał historię legendarnego wokalisty zespołu Queen i ich drogę do sławy. W główną rolę wcielił się Rami Malek - amerykański aktor egipskiego pochodzenia. Widzom bliżej jest znany z takich produkcji jak "Mr. Robot", czy "Noc w muzeum". Oprócz niego na ekranie pojawią się też między innymi Gwilym Lee, Ben Hardy oraz Joe Mazzello.

Jak Wam się podoba takie wykonanie? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!