"Mary Poppins powraca" zobacz pierwszy zwiastun

Studio Disney udostępniło oficjalny zwiastun promujący film "Mary Poppins powraca", w którym główną rolę zagrała Emily Blunt.

Akcja filmu będzie rozgrywała się w Londynie 25 lat po wydarzeniach z pierwszej części, której premiera miała miejsce w 1964 roku. Kultowa Mary Poppins powróci, aby opiekować się kolejnym pokoleniem rodziny Banksów.

 

W postać kuzynki Poppins, Topsy, której nie było w pierwszym filmie, wcieliła się Meryl Streep. Oprócz niej na ekranie zobaczymy między innymi Colina Firtha, Angelię Lansbury, Dicka Van Dyke'a oraz Julie Waters. Reżyserem jest Rob Marshall, który odpowiedzialny był również za musical „Opowieści z lasu”, w którym wystąpiły Emily Blunt i Meryl Streep. Scenariusz napisał David Magee.

Reżyser zdradził, że Emily Blunt była jego jedynym wyborem i nie wyobrażał sobie w tej roli nikogo innego. 

Aby zagrać Mary Poppins trzeba być zarówno świetną aktorką, jak i wspaniałym człowiekiem. Ta kultowa niania tańczy, śpiewa i rozsiewa wokół siebie magię. Nie jest to łatwe zadanie. Od razu pomyślałem o Emily, ponieważ ona ma to wszystko, o czym mówiłem. Cieszę się, że zgodziła się przyjąć tę rolę. W takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliście! 

Premiera filmu „Mary Poppins powraca' zapowiedziana jest na 19 grudnia 2018 roku.

Musical „Mary Poppins” z 1964 roku został oparty na podstawie powieści Pameli L. Travers. W oryginalnej obsadzie znaleźli się między innymi Julie Andrews, Dick Van Dyke, David Tomlinson i Glynis Johns. W 2006 roku Amerykański Instytut Filmowy umieścił film na 6. miejscu najlepszych musicali w historii kina.

Wybierzecie się do kina? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!