Hit "I'm Gonna Be (500 Miles)" zaśpiewany przez 127 filmów

Youtuberzy z kanału "The Unusual Suspect" połączyli 127 filmów i stworzyli teledysk do przeboju "I'm Gonna Be (500 Miles)" zespołu The Proclaimers. Zobaczcie wideo.

W teledysku możemy zobaczyć między innymi fragmenty takich filmów jak "Harry Potter", "Masz wiadomość", "Władca pierścieni", "Król Lew" czy "Dracula". Wszystko zostało zmontowane w taki sposób, że w efekcie końcowym otrzymaliśmy nową wersję teledysku do wielkiego przeboju The Proclaimers "I'm Gonna Be (500 Miles)". 

 

The Unusual Suspect na swoim kanale zajmuje się głównie recenzowaniem premier filmowych, ale znajdziecie na nim również śmieszne przeróbki trailerów kultowych produkcji. Koniecznie sprawdźcie jego wersję przeboju "Never Gonna Give You Up" Ricka Astley'a czy „The Way You Make Me FeelMichaela Jacksona.

Utwór "I'm Gonna Be (500 Miles)" był pierwszym singlem promującym album “Sunshine on leith” z 1988 roku. Piosenka została napisana przez Craiga Reida w 1987 roku w zaledwie 45 minut. Jak wspomina sam autor na pomysł wpadł w drodze na koncert zespołu The Proclaimers, który odbywał się w Aberdeen.

Pamiętam jakby, to było wczoraj. Usiadłem przy fortepianie i melodia sama ze mnie wypłynęła. Piosenka była gotowa w 45 minut. Wiedziałem od samego początku, że to dobry kawałek, ale nie spodziewałem się, że będzie popularny na całym świecie!

Przypomnijmy sobie oryginalną wersję.

 

Jak Wam się podoba takie wykonanie? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!