12-latek zaśpiewał Wodeckiego i doprowadził Chylińską do łez

Marcin Maciejczak podczas castingu do programu "Mam Talent" wykonał wielki przebój Zbigniewa Wodeckiego. Zobaczcie wideo.

Na początku września 2018 roku wystartowała jedenasta już edycja kultowego programu „Mam Talent”. Swoich sił podczas castingów próbują uczestnicy z całej Polski. Na jednym z ostatnich pojawił się 12-letni Marcin Maciejczak, który zdecydował się zaśpiewać piosenkę z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego „Zacznij od Bacha”. Jego wykonanie i interpretacja wzruszyła zarówno publiczność, jak i jurorów. Agnieszka Chylińska nie mogła powstrzymać łez. Sami zobaczcie, jak sobie poradził.

 

Marcin Maciejczak pochodzi z miejscowości Bartochów i jest uczniem siódmej klasy szkoły podstawowej. Pomimo młodego wieku ma na swoim koncie już wiele sukcesów takich jak zdobycie I miejsca w konkursie wokalnym „Wygraj szansę” zorganizowanego w Kaliszu w 2018 roku czy występ na festiwalu open Air 2016. Jeśli wszystko potoczy się po jego myśli, do swojej listy będzie mógł dopisać wygraną w programie „Mam Talent”.

W jury obok Agnieszki Chylińskiej zasiadają Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola. Główną nagrodą w programie jest 300 tysięcy złotych.

Przypomnijmy sobie oryginalną wersję w wykonaniu Zbigniewa Wodeckiego.

 

Jak oceniacie występ 12-latka? :) 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!