Adriana Kalska z "M jak miłość" jako Andrzej Krzywy! Jak sobie poradziła?

Za nami kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zobaczcie koniecznie metamorfozę Adrianny Kalskiej w lidera grupy De Mono.

W trzecim odcinku nowej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” mogliśmy zobaczyć między innymi Boogie z zespołu Łobuzy jako Liama Gallaghera, Rafała Szatana jako Bono czy Adriannę Kalską jako Andrzeja Krzywego. Zobaczcie, jak poradziła sobie z wyzwaniem aktorka serialu „M jak miłość” w roli lidera zespołu De Mono.

 

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Uczestnikami obecnej edycji są Honorata SkarbekKatarzyna MaciągMichalina SosnaAdriana KalskaRafał SzatanMarek MolakMateusz Ziółko i Boogie z Łobuzów.

Zawodników ocenia jury w składzie: Kacper Kuszewski (zwycięzca ósmej edycji show), Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski oraz Katarzyna Skrzynecka.

Przypominamy, że wielkim wygranym ostatniej edycji był Filip Lato, który podbił serca jury i widzów wcielając się w Czesława Niemena.

 

Jak Waszym zdaniem Adrianna poradziła sobie w nowej roli? :D

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!